مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  58230 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی از آسیب دیدنش

توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی از آسیب دیدنش

کمالوندی: دوره نقاهت ممکن است چند هفته طول بکشد چون پایم را آتل بستند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از وقوع حادثه در تاسیسات نطنز، برای سخنگوی سازمان انرژی اتمی هم حادثه ای پیش آمد.

آسمونی: بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی توضیحاتی را در مورد جزئیات حادثه ای که حین بازدید از مجتمع هسته ای نطنز برای وی پیش آمد، ارائه کرد.

توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی از آسیب دیدنش
توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی از آسیب دیدنش

کمالوندی گفت: بعد از حادثه ای که برای سایت نطنز به وجود آمده بود برای بازدید می‌رفتیم که در مسیر هم اطلاع رسانی می کردم تا بعد از مشخص شدن علل حادثه با رسانه ها صحبت کنم.

وی تصریح کرد: حین بازدید، مقدار زیادی آلومینیوم پخش شده بود که در واقع روی دریچه ای را گرفته بود، دریچه هم مانند دودکشی بود که برای طبقه پایین باشد و ارتفاع حدود 7 متر و خورده ای داشت که پای بنده روی آلومینیوم رفت و پایین افتادم.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در ادامه توضیح داد: زمانی که به پایین افتادم چون کسی به من دسترسی نداشت برای مدتی تنها بودم و تا بعد من را به بالا رساندند.

پس از آن من را به بیمارستان بردند و در آنجا اقدامات اولیه تشخیصی، عکسبرداری و ام آر آی انجام دادند که مشخص شد پای راستم دچار شکستگی شده و شکستگی پای چپم کمتر بود. همچنین به گونه من ضربه خورده بود. اما چون کلاه ایمنی داشتم به ناحیه سر آسیب نرسیده بود که اگر این طور می شد می توانست آسیب خیلی خطرناک باشد.

کمالوندی افزود: دوره نقاهت ممکن است چند هفته طول بکشد چون پایم را آتل بستند و از ناحیه کمر هم 3 ،4 مورد شکستگی مختصر دارد که باید ثابت باشم و تکان نخورم.

کمالوندی ادامه داد: هر آنچه لازم بود در این مدت زمان کمتر 24 ساعت تمامی اقدامات لازم را کادر پزشکی انجام دادند.

damaging-behrouz-kamalvandi
damaging-behrouz-kamalvandi

بهروز کمالوندی کیست؟

بهروز کمالوندی دیپلمات ایرانی است که از مرداد سال 1392 تاکنون، معاونت روابط راهبردی و امور مجلس سازمان انرژی اتمی را برعهده دارد.

وی در گذشته سفیر ایران در زیمبابوه و اندونزی بوده و علاوه بر خدمت در کشورهای سوئد اسپانیا قبرس و ایتالیا، سابقه مدیریت ادارات کل ارزیابی و نظارت، اداره کل امور اداری وزارت خارجه و معاونت اداره کشورهای آمریکای لاتین را نیز دارد.

در 22 فروردین 1400، کمالوندی در هنگام بازدید از تاسیسات هسته‌ای نطنز بعد از وقوع حادثه در آن از ارتفاع چند متری سقوط کرد و دچار شکستگی‌هایی از ناحیه پا و کمرش شد.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی از آسیب دیدنش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توضیحات سخنگوی سازمان انرژی اتمی از آسیب دیدنش» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید