مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  54712 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قهوه دالگونا، نوشیدنی ترند این روزها

قهوه دالگونا، نوشیدنی ترند این روزها

تاریخچه ی قهوه دالگونا در اصل به یک نوشیدنی از استان راجاسان هند برمی گردد که چندی بعد بازیگر معروف کره ایی، جونگ ایل وو این قهوه را در یک برنامه تلویزیونی مطرح می کند که منجر به وایرال شدن و به دنبال آن ترند شدن این قهوه می شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

تاریخچه ی قهوه را در یک برنامه تلویزیونی مطرح می کند که منجر به وایرال شدن و به دنبال آن ترند شدن این نوشیدنی می شود. این نوع قهوه که به تازگی معروف شده است، در مناطق توریستی کره کنار خیابان و کافه ها به فروش می رسد و این روز ها هم به ترند اینستاگرام تبدیل شده است. در ادامه طرز تهیه قهوه دالگونا را در آسمونی ببینید. مواد لازم برای قهوه دالگونا: قهوه فوری 2 قاشق غذاخوری، شکر ½ قاشق غذاخوری، آب داغ 2 قاشق غذاخوری، شیر 1 فنجان، پودر کاکائو (اختیاری) و شکلات تخته ( اختیاری)


طرز تهیه دالگونا: ابتدا یک سوم فنجان قهوه آماده را به همراه یک سوم فنجان شکر با هم خوب مخلوط کنید و هم بزنید. سپس مقدار یک سوم فنجان آب ولرم را به مخلوط اضافه کرده و هم بزنید تا رنگ آن روشن شود و کف کند. سپس سه چهارم ماگ قهوه را از شیر پر کنید و پس از آن سه اسکوپ از مواد آماده شده را روی آن بریزید و روی لیوان یک دست پخت کنید. می توانید با شکلات تخته رنده شده قهوه را تزئین کرده و لذت ببرید. به همین سادگی، و البته با در نظر گرفتن چند نکته:
مواد باید خوب هم زده شوند تا زمانی که به حالت کف کرده و سبک در بیاید، در روز های سرد می توانید از شیر گرم استفاده کنید و در روز های گرم تابستان با ریختن چند تکه یخ داخل شیر از آیس کافی خود لذت ببرید، و همچنین در صورت تمایل می توانید سه اسکوپ از مواد را با یک قاشق پودر کاکائو مخلوط کنید و بعد روی شیر بریزید تا قهوه دالگونای شما از حالت کلاسیک دربیاید و طعم متفاوتی داشته باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره قهوه دالگونا، نوشیدنی ترند این روزها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قهوه دالگونا، نوشیدنی ترند این روزها» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید