کد مطلب:  54125 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محصولات لبنی گران شد

محصولات لبنی گران شد

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار بازار قیمت مرغ به ازای هر کیلوگرم 15 هزار تومان مصوب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محصولات لبنی گران شد - Dairy products became expensive
محصولات لبنی گران شد - Dairy products became expensive
محصولات لبنی گران شد - Dairy products became expensive

به گزارش آسمونی : به نقل از صدا و سیما، جلسه امروز کارگروه ستاد تنظیم بازار برگزار شد. محمدرضا کلامی در مورد قیمت مصوب قیمت مرغ گفت: در این جلسه ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ به ازای هر کیلو 15 هزار تومان مصوب شد و به ستاد‌های تنظیم بازار استان‌ها این مجوز داده شد که این محصول را تا پنج درصد بیشتر یا کمتر از این نرخ قیمت گذاری کنند.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در این جلسه قیمت شیر خام به ازای هرکیلو دو هزار و 900 تومان تعیین و اجازه داده شد بنابر شرایط این محصول هفت درصد بالاتر یا پایین‌تر از این نرخ به فروش برسد.وی افزود: همچنین متاثر از افزایش قیمت شیرخام، مجوز افزایش قیمت محصولات لبنی مشمول نرخ گذاری از متوسط 22 درصد تا سقف 28 درصد صادر شد.

کلامی اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار تاکید شد که نرخ تمام اجناس بر روی آن درج شود و نهاد‌های نظارتی بر اینکه افزایش قیمت‌ها بیش از نرخ مصوب نباشد نظارت مستمر داشته باشند ضمن اینکه از مردم می‌خواهیم هر گونه افزایش قیمت نا متعارف را به سازمان حمایت اطلاع رسانی کنند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره محصولات لبنی گران شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محصولات لبنی گران شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید