کد مطلب:  1711 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زنده شدن و بازگشت مُردگان به دنیا...!

زنده شدن و بازگشت مُردگان به دنیا...!

شاید بازگشت مُردگان به دنیای واقعی همانند یک رویا باشد . پورتال آسمونی در مورد بازگشت دوباره مُردگان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شاید بازگشت مُردگان به دنیای واقعی همانند یک رویا باشد .

پورتال آسمونی در مورد بازگشت دوباره مُردگان حرفهای جالبی برای گفتن دارد، با ما همراه باشید...

شرکت روسی KrioRus چند سالی است که منجمد ساختن انسانها را برای بازگشت به حیات در چندین سال بعد شروع کرده است.حالا خبرنگاران توانسته‌اند وارد بخش‌هایی از این شرکت شوند.

سرما زیستی یا Cryonics دانشی نوبنیاد است.

اما همین حالا هم افراد ماجراجو و البته ثروتمندی هستند که تن به این پروژه مشهور به سرمازیستی داده‌اند. شرکت روسی KrioRus بزرگترین شرکت جهان در این زمینه است که تاکنون 45 نفر را از دهها کشور جهان برای بازگشت به حیات منجمد کرده است.

انجماد بدن انسانها با استفاده از گاز نیتروژن و تا دمای -195 درجه سلسیوس صورت می‌گیرد.

در این روش پس از ایست قلبی دمای بدن انسان تاحدی کاهش پیدا می کند که به بافت های بدن آسیبی نرسد تا احتمالا بتوان در چند صد سال آینده فرد منجمد شده را دوباره زنده کرد. اما برای این کار شرکت KrioRus هزینه معادل 36 هزار دلار را دریافت می‌کند.

دانیلا مدودف،بنیانگذار شرکت KrioRus می‌گوید احتمال دارد که در سال 2050 تعدادی از انسانها از انجماد خارج شوند. کسانی که تن به این روش می‌دهند امیدوارند که در زمان برگشت به حیات محققان بتوانند کهولت سن یا بیماری‌های آنها را با پیشرفت علم درمان کنند.

سرمازیستی تلاشی است برای نجات جان انسان ها در دماهای بسیار پایین. در این روش می توان انسان ها را به کمک روش های نوین پزشکی برای چندین دهه یا حتی قرن ها در شرایط ثابت نگهداری کرد به این امید که این افراد در آینده با استفاده از فناوری های جدیدی که در حوزه پزشکی به آن دست می یابند سلامت از دست رفته خویش را بازیافته و بار دیگر زندگی زمینی را از سر گیرند.
: برای دریافت مشاوره درباره زنده شدن و بازگشت مُردگان به دنیا...! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زنده شدن و بازگشت مُردگان به دنیا...!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید