مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  55094 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آن چه که باید در مورد ورزش پر هیجان کراس فیت بدانید

آن چه که باید در مورد ورزش پر هیجان کراس فیت بدانید

کراس فیت یکی از رشته ‌های ورزشی بسیار پرطرفدار است که ترکیبی از تمرینات قدرتی، استقامتی، ژیمناستیک، انفجاری، پلیومتریک، سرعتی و وزنه ‌برداری به‌ شیوه ‌ی الم

زمان مطالعه: 1 دقیقه

کراس فیت

ورزش کراس فیت توسط گرگ گلسمن بنیان گذاری و ثبت شده است. این ورزش از اوایل سال 2000 در سراسر جهان مطرح شده و تاکنون رشد چشمگیری داشته است و تعداد طرفداران آن به سرعت رو به افزایش است. در ادامه این ورزش پر هیجان و چگونگی انجام آن را قرار داده ایم. با آسمونی همراه باشید.ورزش‌های کراس فیت (CROSSFIT) از انواع ورزش‌های انفجاری هستند که به شکل مداری انجام می‌شود و استراحت بین آن‌ها بسیار کوتاه است. تمرینات عمده کراس فیت تمریناتی برای سرتاسر بدن است که شامل فشاردادن، کشیدن، دویدن، پاروزدن زیر وزنه است.

این ورزش هم پایین تنه و هم بالاتنه را درگیر می کند و باعث افزایش شدید سوخت و ساز بدن می‌شود که این امر روند چربی سوزی را سرعت می بخشد. برخی از تمرینات ورزش کراس فیت عبارتند از وزنه‌ برداری ، پلایومتریک ، پاورلیفتینگ ، ژیمناستیک ، تمرینات کالیستنیک و ... با این حالریا، برنامه ای کراس فیت مدام در حال تغییر است و تمرینات آن به روز می‌شود. انجام این ورزش در کنار ورزش های دیگر می‌تواند آمادگی و سرعت بدن شما را به طرز چشمگیری بالا ببرد.تمرینات کراس فیت با ترکیبی از رژیم غذایی سالم به همراه تمرینات مدرن برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی طولانی مدت سبک زندگی هر فردی را تغییر می دهد، به طوری که  شما پس از آغاز تمرینات، تغییر لایف استایل و سبک زندگی را حس خواهید کرد .

تمرینات کراس فیت چگونه انجام می‌شود؟

شما می توانید ورزش کراس فیت را به صورت فردی و گروهی در باشگاه های مخصوص کراس فیت انجام دهید که انجام این حرکات نیازمند سطح مناسب از تناسب اندام است. این تمرینات بسیار متعدد هستند و فنون فراوانی را در بر می‌گیرند که در وب سایت مخصوص کراس فیت قابل مشاهده است. هر حرکت به‌ نام یکی از ورزشکاران معروف آورده شده است که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. تمرینات کراس فیت بدون استراحت و یا با استراحت بسیار محدودی همراه هستند و این انفجاری بودن حرکات تاثیر بسزایی در تناسب اندام خواهند داشت.

فواید ورزش کراس فیت

  • تنفس بهتر و انطباق‌ پذیری

  • عبور از فلات ورزش

  • کاهش وزن

  • افزایش قدرت و سرعت

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره آن چه که باید در مورد ورزش پر هیجان کراس فیت بدانید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آن چه که باید در مورد ورزش پر هیجان کراس فیت بدانید» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید