کد مطلب: 48698 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تنها 1 گل دیگر تا پیوستن رونالدو به رکورد 100 گله های بازی های ملی !

تنها 1 گل دیگر تا پیوستن رونالدو به رکورد 100 گله های بازی های ملی !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ در رقابت های مقدماتی یورو 2020 ، با یکدیگر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ در رقابت های مقدماتی یورو 2020 ، با یکدیگر بازی کردند که در نهایت تیم پرتغال موفق شد با برتری دو بر صفر از سد تیم لوکزامبورگ گذشته و صعود خود به رقابت های یورو 2020 را قطعی کند .

در حالی که تیم لوکزامبورگ بازی را تهاجمی تر آغاز کرده بود و حملات خود را بر روی دروازه پرتغال اداره می کرد اما این تیم پرتغال بود که در دقیقه 39 توسط برونو فرناندز به گل اول دست یافت . روی ارسال در عمق از برناردو سیلوا ، برونو فرناندز بر روی دست رونالدو حرکت کرد و به توپ رسید و موفق شد با یک ضربه نوک پا دروازه حریف خود را باز کند تا تیم پرتغال به اولین گل خود در این بازی دست پیدا کند .

رونالدو که تا این دقیقه از بازی نتوانسته بود دروازه حریف را به طور جدی تهدید کند ، تنها در دقایق ابتدایی موفق شد چندین ضربه نصفه و نیمه را به سمت دروازه لوکزامبورگ روانه کند که با ایستادگی دروازه بان لوکزامبورگ همراه شد . بعد از به ثمر رسیدن گل اول پرتغال بود که سطح حملات تیم پرتغال بهتر شد و حملات این تیم با هماهنگی بهتری دنبال شد .

تیم لوکزامبورگ اما در نیمه دوم ، جلو کشید تا گل تساوی را وارد دروازه پرتغال کند . روی چندین موقعیت به سمت دروازه روی پاتریسیو ، توپ به طرز خطرناکی از بالای دروازه پرتغال عبور کرد تا همچنان تیم پرتغال دروازه اش بسته باقی بماند . رفته رفته بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می شد که کریستیانو رونالدو موفق شد در دقیقه 86 گل دوم را به ثمر برساند . روی ارسال به روی دروازه و واکنش دروازه بان تیم لوکزامبورگ ، توپ در حال ورود به دروازه بود که کریستیانو رونالدو موفق شد با یک ضربه ساده از روی خط دروازه ، گل دوم تیمش را به نام خود ثبت کند .

گل به ثمر رسیده توسط رونالدو ، نود و نهمین گل این بازیکن بود و حال رونالدو تنها یک گل با 100 تایی شدن فاصله دارد . کریستیانو رونالدو و علی دایی تنها بازیکنانی هستند که توانسته اند به این رکورد ها حمله کنند . این در حالیست که رونالدو تنها 10 گل با رسیدن به رکورد علی دایی فاصله دارد و به احتمال زیاد در رقابت های پیش رو رکورد عی دایی را خواهد شکست و این رکورد را به نام خود ثبت کند .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «تنها 1 گل دیگر تا پیوستن رونالدو به رکورد 100 گله های بازی های ملی !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?