مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  24572 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت

دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت

دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت
دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت

دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از مجازات او کاسته خواهد شد .

به گزارش آسمونی دادگاه اسپانیا به کریستیانو رونالدو اعلام کرده است در صورتی که برخی از اقدامات را انجام دهد ، بخشی از مجازات او کاسته خواهد شد .

دیروز اولین دادگاه بررسی تخلفات مالیاتی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید برگزار شد و این بازیکن اولین دفاعیات خود را در این خصوص انجام داد .
رونالدو در دفاعیات دیروزش کماکان روی موضع قبلی خود پافشاری کرد و مدعی شد انتقال درامدهای تبلیغاتی اش به حساب دو شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا و ایرلند کاملا قانونی بوده است . پیش از این رونالدو به عدم اعلام واقعی درآمدهای تبلیغاتی اش در اسپانیا بین سالهای 2011 تا 2014 برای پرداخت نکردن مالیات متهم شده بود و در صورتی که این اتهام به اثبات برسد او باید متحمل 7 سال حبس شود .
اما دادگاه اسپانیا شرطی را برای رونالدو لحاظ کرده است که اگر رونالدو به ان عمل کند ممکن است بخشی از مجازات او کاسته شود . این شرط به این ترتیب است که اگر رونالدو مالیات 14.7 میلیون یورویی را که به فرار از آن متهم است و همچنین سود آن در سه سال گذشته و نیز جریمه های نقدی که برایش در نظر گرفته شده است را پرداخت نماید و در کنار این موارد به جرم خود نیز اعتراف کند ، در این صورت طبق قوانین اسپانیا قاضی پرونده این اختیار را خواهد داشت که مدت حبس او را به نصف و یا حتی یک چهارم تقلیل دهد اما رونالدو برای انجام این موارد تنها 10 روز فرصت دارد و شانس زیادی برای برخورداری از این بخشش نخواهد داشت .

منبع: varzesh11

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دادگاه اسپانیا برای کاهش مجازات رونالدو شرط گذاشت» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید