مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  19810 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پای فساد به آرایشگاه های زنانه باز شد/ طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه کلید خورد

پای فساد به آرایشگاه های زنانه باز شد/ طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه کلید خورد

به گزارش آسمونی: معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

corruption-was-opened-to-the-ladies-hairdresser
corruption-was-opened-to-the-ladies-hairdresser

به گزارش آسمونی:

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه وارد فاز اجرایی شد.

علیرضا جمشیدی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور در نشست طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور که امروز (چهارشنبه) برگزار شد؛ اظهار داشت: این جلسه به منظور بررسی کالاهای سلامت محور به خصوص لوازم آرایشی و بهداشتی که استفاده از آن‌ها در کشور به وفور دیده شده، تشکیل می‌شود.

وی افزود: آمارها نشان می دهد تعداد آرایشگاه های زنانه بدون مجوز کم نیست، همچنین در بحث کالاهای سلامت محور از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود که به سلامت مردم آسیب های جدی وارد می‌کند.

جمشیدی بیان کرد: مفاسدی در آرایشگاه های زنانه وجود دارد و در همین راستا باندهایی تشکیل می شود که با فریب دختران، آن ها را برای اهداف پلید و مقاصد خود به خارج از کشور می فرستند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در آرایشگاه های زنانه موازین شرعی رعایت نمی شود و صرفا به کار آرایشگری پرداخته نمی شود و در کنار آن افراد اقدام به فعالیت های می کنند که نه تخصص و نه مجوز فعالیت در آن زمینه را دارند، این در حالی است که برخی از آرایشگاه‌های زنانه در کار پزشکان دخالت می کنند.

جمشیدی اظهار داشت: برای آرایشگاه های زنانه باید تعرفه ای تعیین شود، چرا که برای ارائه خدمات در آرایشگاه های زنانه، رقم های نجومی می گیرند.

وی افزود: طرح ملی ساماندهی و نظارت بر آرایشگاه های زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور از امروز اجرایی خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره پای فساد به آرایشگاه های زنانه باز شد/ طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه کلید خورد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پای فساد به آرایشگاه های زنانه باز شد/ طرح ملی نظارت بر آرایشگاه های زنانه کلید خورد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید