ویروس کرونا احتمالا تا همیشه همراه انسان بماند | آسمونی
کد مطلب: 55305 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ویروس کرونا احتمالا تا همیشه همراه انسان بماند

ویروس کرونا احتمالا تا همیشه همراه انسان بماند

به گفته یکی از مشاوران ارشد علمی دولت انگلیس ویروس کرونا احتمالا تا همیشه همراه انسان باقی بماند و واکسیناسیون آن باید در فواصل معین تکرار شود.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از پرس اسوسیشن، به گفته یکی از مشاوران ارشد علمی دولت انگلیس، احتمالا ویروس کرونا برای همیشه در زندگی انسان باقی بماند و مردم مجبورند به طور مداوم در برابر آن واکسینه شوند.

پروفسور سر مارک والپورت، یکی از اعضای «گروه مشاوره علمی دولت در مواقع اضطراری» (Sage) معتقد است برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا نیز مانند آنفلونزا باید واکسیناسیون تکرار شود.

او در مصاحبه ای در این باره گفت: همه گیری کووید۱۹ با واکسیناسیون جهانی کنترل می شود اما این بیماری مانند آبله با واکسن ریشه کن نمی شود. این ویروسی است که تا همیشه به اشکال مختلف همراه ما می ماند و به طور حتم باید واکسیناسیون تکرار شود. بنابراین شباهت هایی به آنفلونزا دارد و مردم باید در فواصل زمانی معین واکسیناسیون را انجام دهند.

همچنین والپورت هشدار داد که شیوع این ویروس ممکن است دوباره از کنترل خارج شود اما می توان به جای قرنطینه های کلی با اقدامات هدفمند آن را محدود کرد.

سخنان او در حالی بیان می شود که رئیس سازمان جهانی بهداشت اظهار امیدواری کرد همه گیری ویروس کرونا طی ۲ سال پایان یابد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ویروس کرونا احتمالا تا همیشه همراه انسان بماند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ویروس کرونا احتمالا تا همیشه همراه انسان بماند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?