واکسن کرونا و چند واکسن دیگر در روسیه | آسمونی
کد مطلب: 54760 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکسن کرونا و چند واکسن دیگر در روسیه

واکسن کرونا و چند واکسن دیگر در روسیه

اول پاییز امسال واکسن روسی به جنگ کرونا خواهد رفت!

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

روسیه در حال آماده سازی مقدمات واکسیناسیون کرونا از اکتبر امسال میباشد. این واکسیناسیون رایگان بوده و میخاییل موراشکو، رهبر اتحادیه ی دموکرات روسیه اذعان داشت پزشکان و معلمان اولین افرادی خواهند بود که واکسینه میشوند.

مردم این کشور امیدوارند که با اولین موج واکسیناسیون به زودی در مقابل ویروس کرونا ایمن شوند. مراحل ساخت این واکسن توسط مرکز تحقیقات بین المللی به نام شرکت گامالیا انجام شده و در حال طی کردن مرحله ی نهاییست.

البته حتی پس از شروع واکسیناسیون، تحقیقات کلینیکی در رابطه با این واکسن به صورت موازی ادامه خواهد داشت تا به طور جزئی و هرچه بهتر بتواند نهایت نتیجه ی مطلوب را به ارمغان آورد و در صورت پیشرفت ویروس، این واکسن نیز ارتقاء داده شود.

اولین آزمایش این واکسن ها بر دسته ای از ویروسها به نام آدنوویروس انجام شد.

واکسن دیگری که توسط وزارت دفاع روسیه تولید شده هم در اواخر سپتامبر به مرحله ی استفاده خواهد رسید و در اکتبر هم همگانی میشود. این اخبار خوش در حالیست که علاوه بر واکسنهای نامبرده شده، دو واکسن دیگر هم به زودی عرضه ی بازار و آماده ی استفاده ی عموم مردم خواهند شد.

به نظر شما در ایران این روند به چه صورت خواهد بود؟ آیا کشورهای مختلف جهان در آینده ای نزدیک تر به تبادل اطلاعات و دستاوردهای واکسیناسیون خواهند پرداخت؟ آیا میتوان خوشبین بود که کرونا در اواسط پاییز پیش رو از میان رفته باشد؟ در ماه اکتبر، نتایج این واکسیناسیون سراسری در روسیه را در آسمونی خواهید دید. تا آن زمان حتما تمام نکات بهداشتی کرونا را رعایت کنید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره واکسن کرونا و چند واکسن دیگر در روسیه فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «واکسن کرونا و چند واکسن دیگر در روسیه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?