مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57706 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کشورهایی که ورود مسافران واکسینه‌شده در برابر کرونا را آزاد کردند کدامند؟

کشورهایی که ورود مسافران واکسینه‌شده در برابر کرونا را آزاد کردند کدامند؟

قبرس نیز اعلام کرده که از ماه مارس از مسافران واکسینه شده استقبال می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

همانطور که می دانیم بسیاری از کشورهای جهان پس از شیوع ویروس کرونا، پذیرای توریست به کشورشان نبودند. حال بخاطر شروع تزریق واکسن کرونا و واکسیناسیون، ورود را تسهیل نموده اند.

به گزارش آسمونی به نقل از یورونیوز، همزمان با انجام واکسیناسیون روز افزون مردم کشورهای مختلف جهان در برابر بیماری کووید-19، برخی کشورها تسهیل شرایط ورود مسافران خارجی واکسینه شده را با لغو سیاست قرنطینه 14 روزه، آغاز کرده‌اند.

کشورهایی که ورود مسافران واکسینه‌شده در برابر کرونا را آزاد کردند کدامند؟
کشورهایی که ورود مسافران واکسینه‌شده در برابر کرونا را آزاد کردند کدامند؟

آغاز استقبال تعدادی از کشورهای اروپایی و برخی جزایر گرمسیری جهان از گردشگران واکسینه شده در شرایطی است که کارشناسان هنوز در مورد به صفر رسیدن احتمال انتقال ویروس کرونا توسط افراد واکسینه شده، تردید دارند. همچنین هنوز بررسی‌ها در مورد توانایی تاثیر واکسن‌های تایید شده بر انواع جهش یافته ویروس کرونا ادامه دارد.

اما وزارت خارجه گرجستان اخیرا اعلام کرده که شهروندان همه کشورهای جهان در صورتی که گواهی معتبر دریافت هر دو دوز واکسن کرونا را ارائه کنند، می‌توانند از مبادی هوایی وارد گرجستان شوند.

جمهوری سیشل نیز که مجمع‌الجزایری در اقیانوس هند است، مرزهای خود را به روی تمامی مسافرانی که دو هفته پیش از سفر واکسینه شده باشند و 72 ساعت پیش از ورود به این جزایر نتیجه آزمایش تشخیص کرونای آنها منفی شده باشد، باز کرده است.

دولت استونی نیز ورود شهروندان کشورهای کم‌خطر را در صورتی که سندی مبنی بر بهبودی از بیماری کووید-19 و یا دریافت دو دوز واکسن کرونا به یکی از زبان‌های انگلیسی، روسی و استونیایی به همراه داشته باشند، مجاز اعلام کرده است. البته مطابق تاکید دولت استونی، از زمان بهبودی مسافران ورودی و یا موعد دریافت دو دوز واکسن نباید بیش از 6 ماه گذشته باشد.

رومانی نیز از 18 ژانویه، الزام قرنطینه 14 روزه برای مسافران ورودی که از زمان دریافت دوز دوم واکسن آنها بیش از 10 روز گذشته باشد را لغو کرده است. البته ورود مسافران از مقاصدی همچون ایالات متحده به رومانی فعلا به دلیل تبعیت از سیاست کلی اتحادیه اروپا ممنوع است.

لهستان نیز از 28 دسامبر گذشته قرنطینه اجباری را برای آن دسته از مسافران ورودی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا که دارای گواهی واکسیناسیون کامل هستند، لغو کرده است.

قبرس نیز اعلام کرده که از ماه مارس از مسافران واکسینه شده و مجاز به ورود به اتحادیه اروپا استقبال می‌کند.

همچنین ایسلند هم تصمیم گرفته تا از ماه مه آینده، هر گونه محدودیتی را برای ورود مسافران از کشورهای کم‌خطر اروپایی، به شرط انجام واکسیناسیون، لغو کند.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کشورهایی که ورود مسافران واکسینه‌شده در برابر کرونا را آزاد کردند کدامند؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کشورهایی که ورود مسافران واکسینه‌شده در برابر کرونا را آزاد کردند کدامند؟» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید