کد مطلب:  55221 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محدودیت‌های کرونایی هفته بعد در تهران تمدید می‌شود

محدودیت‌های کرونایی هفته بعد در تهران تمدید می‌شود

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از استمرار اعمال محدودیتهای کرونایی در تهران در هفته آتی خبر داد.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در گفت وگوی زنده خبری شبکه تهران و شبکه خبر از بستری 515 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستانهای تهران در 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گفته وی در شبانه روز گذشته 369 بیمار جدید در بخش های عادی و 146 بیمار نیز در بخش های ویژه با تشخیص کرونا در بیمارستانهای تهران بستری شدند.

زالی افزود: 8 درصد مراجعان به بخشهای سرپایی بهداشتی و درمانی نیاز به بستری داشتند و480 بیمار نیز از مجموعه بیمارستانها در این بازه زمانی ترخیص شدند.

وی با اشاره به آخرین تصمیمات ستاد کرونای تهران خاطرنشان کرد: با هماهنگی استانداری تهران محدودیت های اعمال شده هفته آینده نیز تمدید خواهد شد که محور اصلی آن حضور چرخشی حداکثر یک سوم کارکنان است و سازمان ها می توانند از ظرفیت دورکاری کارکنان در تهران استفاده کنند.

زالی یادآور شد: شرایط بیماری در تهران کماکان تغییرقابل توجهی نداشته است و از نظر طبقه بندی بیماری پرخطر، پرمخاطره و قرمز است به همین دلیل با هماهنگی استادنداری تهران قرار شد محدودیتها برای هفته آتی نیز تمدید شود.

به گفته فرمانده ستاد مقابله با کرونای پایتخت، براساس بخشنامه ابلاغ شده به دستگاههای اجرایی 16 گروه مختلف از جمله مادران باردار و شیرده دارای کودکان زیر 3 سال، افراد بالای 65 سال، افراد دارای بیماری های زمینه ای و... جزو گروه های پرمخاطره تلقی می شوند و در اولویت دورکاری قرار دارند.

وی با اشاره به همکاری خوب والدین و داوطلبان در اولین روز برگزاری کنکور سراسری در رعایت پروتکل های حفاظتی و بهداشتی به سایر داوطلبان نیز توصیه کرد که در روزهای آتی رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظتی را مد نظر قرار دهند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای پایتخت در خاتمه سخنان خود به داوطلبان و خانواده های آنان با توجه به شیوع کرونا توصیه کرد که پس از پایان کنکور همچنان با متانت و بردباری از مسافرت و شرکت درتجمعات اجتناب کنند تا در معرض خطر بیماری قرار نگیرند.

: برای دریافت مشاوره درباره محدودیت‌های کرونایی هفته بعد در تهران تمدید می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «محدودیت‌های کرونایی هفته بعد در تهران تمدید می‌شود» در کادر زیر بنویسید :

8 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید