وضعیت قرمز کرونایی در البرز / نیاز به احداث بیمارستان صحرایی | آسمونی
کد مطلب: 54402 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت قرمز کرونایی در البرز / نیاز به احداث بیمارستان صحرایی

وضعیت قرمز کرونایی در البرز / نیاز به احداث بیمارستان صحرایی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: برای کنترل بیماری کرونا پیشنهاد تعطیلی پنج شنبه‌ها و کاهش ساعات کاری ادارات به ستاد ملی کرونا داده شده ولی هنوز با آن موافقت نشده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت قرمز کرونایی در البرز - Corona res state in Alborz
وضعیت قرمز کرونایی در البرز - Corona res state in Alborz
وضعیت قرمز کرونایی در البرز - Corona res state in Alborz

به گزارش آسمونی : نورمحمد فردی روز شنبه 21 تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه البرز در بحث شیوع کرونا به وضعیت قرمز و هشدار رسیده، دیروز شاهد برگزاری جلسه ستاد استانی مدیریت این ویروس با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های مختلف بودیم.

وی ادامه داد: براساس تصمیم این ستاد، تعطیلی مراکز و مشاغل پرخطر استان یک هفته دیگر هم تمدید شد.وی افزود: برای ارائه خدمات مناسب به بیماران کرونایی بنا شده بیمارستان صحرایی و نقاهتگاه‌های استان به ظرفیت 1000 تخت فعال شوند.

وی توضیح داد: با توجه به اینکه کرونا پیر و جوان نمی‌شناسد و همه گروه‌های سنی را درگیر می کند، از شهروندان درخواست می شود به جز موارد ضروری از منزل خارج نشوند و سفرهای خود را به صفر برسانند.

این مسئول اضافه کرد: برای کنترل این بیماری پیشنهاد تعطیلی پنج شنبه‌ها و کاهش ساعات کاری ادارات به ستاد ملی کرونا داده شده ولی هنوز با آن موافقت نشده است.

فردی اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در زمان خروج از منزل حتماً از ماسک استفاده کنند و اصل شستشوی 20 ثانیه‌ای دست‌ها را با آب و صابون فراموش نکنند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت قرمز کرونایی در البرز / نیاز به احداث بیمارستان صحرایی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «وضعیت قرمز کرونایی در البرز / نیاز به احداث بیمارستان صحرایی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?