کد مطلب: 55160 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید ستاد مقابله با کرونا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس

تاکید ستاد مقابله با کرونا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که ستاد مقابله با کرونا تاکیداتی درباره‌ی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس شورای اسلامی داشته است.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : محمدحسین فرهنگی درباره نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: روزانه تب نمایندگان گرفته شده و در صورت مشاهده علائم از آنها آزمایش و تست کرونا گرفته می‌شود. همچنین نمایندگان و تمامی مراجعان به مجلس شورای اسلامی باید از ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده استفاده کنند.

وی ادامه داد: قرار بر این است که جلسات کمیسیون‌های تخصصی با حضور مهمان‌ها در فضای بزرگتری برگزار شود که محل جدیدی هم به فضاهای قبلی اضافه شده است. امروز هم در جلسه غیرعلنی به نمایندگان گفته شد که ستاد مقابله با کرونا تاکیداتی مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس شورای اسلامی و انجام مراقبت‌های لازم داشته است.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در پایان درباره‌ی تعداد نمایندگان مبتلا به کرونا گفت که آمار جدیدی در دسترس نیست. آخرین آمار حکایت از ابتلای حدود 13 نفر نماینده که کرونا داشته‌اند؛ آمار جدیدی نداریم که بدانیم به این تعداد اضافه شده است یا خیر.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «تاکید ستاد مقابله با کرونا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 3 = ?