کد مطلب: 54680 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کرونا، اوقات فراغت زیاد و استارتاپ های دورکاری فضای وب

کرونا، اوقات فراغت زیاد و استارتاپ های دورکاری فضای وب

  همیشه داشتن یک برنامه ی روزانه ی مشخص بسیار به استفاده ی بهینه از وقتمان کمک میکند. اما با وجود کرونا و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

همیشه داشتن یک برنامه ی روزانه ی مشخص بسیار به استفاده ی بهینه از وقتمان کمک میکند. اما با وجود کرونا و حذف شدن زندگی بیرون از خانه از اوقاتمان، اوقات فراغتمان به بینهایت رسیده است و اینجور مواقع برنامه ریزی خیلی سخت تر است. بسیاری از ما هم در مقابل این وقت استراحت طولانی و در پی تعطیلی شرکت های مختلف، مشاغل خود را از دست دادیم.

اما دسترسی ما با جهان بیرون از خانه ای که در آن قرنطینه شده ایم کاملا قطع نشده است. اینترنت مانند یک آینه از جهان بیرون در برابر ما قد علم کرده و میتوانیم تمام یا حداقل نیمی از جهان را در آن پیدا کنیم، مطالعه کنیم، سرگرم شویم، بازی کنیم و یا حتی کار کنیم! درست است کسب و کار تقریبا در این دوره غیرممکن میرسد اما همه چیز آنطور که فکر میکنیم نیست! امروز آسمونی برای شما راجع به استارتاپ های کسب و کار مینویسد.

قطعا این که در خانه کار کنیم مزایای خودش را دارد، و ما هم اگر طولانی مدت در دوران کرونا بیکار بمانیم به نظر میرسد که وقتی کرونا از میان رفت، دیگر قادر به اداره ی زندگیمان نخواهیم بود. پس بهتر است هرقدر مختصر هم که شده، دست به کار شویم.

با وجود کرونا چطور کار کنیم؟

خوشبختانه وجود اینترنت در هر زمینه ای موهبتی است برای خودش! اما لازم است بدانیم چطور از آن استفاده کنیم. ما هم برای همین اینجا هستیم تا به شما بگوییم علاوه بر وبسایت هایی که در زمینه های مختلفی از قبیل طراحی، گرافیک، ترجمه، برنامه نویسی، حسابداری و خیلی موارد دیگر فعالیت میکنند، برنامه ها و اپلیکیشن هایی هستند که در آنها میتوانید مشغول شوید و درآمد هم داشته باشید. از مزایای اشتغال در استارتاپ های دورکاری این است که علاوه بر رعایت قوانین قرنطینه خانگی، هزینه ی رفت و آمد هم حذف میشود و تمام حقوقی که کسب میکنید را میتوانید نگه دارید. این امر بسیار ترغیب کننده است تا همین امروز شروع کنید! در قسمت آگهی های آسمونی میتوانید خیلی راحت این استارتاپ ها را پیدا کنید و یا اگر هم خودتان استارتاپ کسب و کار را اداره میکنید، میتوانید در آسمونی دیده شوید!

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «کرونا، اوقات فراغت زیاد و استارتاپ های دورکاری فضای وب»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 4 = ?