کد مطلب: 26684 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد

ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد

شرکت کولرمستر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده صفحه کلید، ماوس و کیس گیمینگ بوده که تاکنون توانسته محصولات قابلی را تولید کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت کولرمستر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده صفحه کلید، ماوس و کیس گیمینگ بوده که تاکنون توانسته محصولات قابلی را تولید کند. این ماوس از پردازنده 32 بیتی ARM Cortex M0 بهره می برد و به 7 کلید قابل برنامه ریزی مجهز است.
سنسور نوری Avago PMW-3360 با دقت 12000DPI عملکرد بالایی را برای MasterMouse MM530 فراهم خواهد آورد و به کانکتور USB 2.0 از جنس طلا تجهیز شد.MasterMouse MM530 در برخی قسمت ها چون کلیدها و حاشیه لوگو به نور RGB LED مجهز شده تا جذابیت ظاهری آن دوچندان شود. با حافظه داخلی 512 کیلوبایتی می توان 5 پروفایل را در MasterMouse MM530 ذخیره کرد و هر یک از پروفایل را برای یک بازی مورد استفاده قرار داد. با سوئیچ های OMRON و کلیدهایی که مقاومت 20 میلیون کلیک را دارند، این ماوس را به محصول گیمینگ بزرگ تبدیل کرده که می توان انتظار عملکرد بالایی داشت.

: برای دریافت مشاوره درباره ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 6 = ?