کد مطلب: 42122 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ

آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ

آشپزی در طبیعت یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی است که در سراسر جهان و ایران رواج دارد. آسمونی در این بخش آموزش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

آشپزی در طبیعت یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی است که در سراسر جهان و ایران رواج دارد. آسمونی در این بخش آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ را شرح می دهد.آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ

آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ : گوشت، پنیر یا ماهی تازه را در برگ های وحشی بپیچید.

این یک کلک کوچک است برای اینکه به غذایتان مزه تازگی بدهید، و امضای خودتان را پای آن بنشانید. از برگ های بزرگ مثل برگ گردو، برگ مو، برگ فندق، برگ گیلاس و دیگر درخت هایی که دور و برتان هستند استفاده کنید. کافی است مواد را داخل یک برگ بگذارید و دور آن را با یک ساقه ببندید تا مواد بیرون نیفتد. سپس آن را روی زغال و یا کنار آتش بگذارید. رطوبت برگ ها باعث می شود غذایتان آب پز شود و در کنار شعله آتش نسوزد.

آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ : آب را درون یک لیوان کاغذی جوش بیاورید.

بله. میدانستید که گذاشتن لیوان کاغذی پر از آب روی آتش خطر سوختگی ندارد؟ به دلیل اینکه نقطه جوش آب از نقطه سوختن کاغذ پایین تر است، می توانید با این کار خود را حرفه ای تر نشان دهید.

آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ : یک تخم مرغ در پوست پرتقال درست کنید.

این پروسه مثل ایده ی بالایی کار می کند، و میتواند گزینه خوبی برای یک صبحانه دلنشین باشد. داخل یک پرتقال را خالی کنید و نیمرو یا املت خوشمزه ای در آن درست کنید.

آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ : از یک فریزبی به عنوان تخته خرد کردن مواد استفاده کنید.

طبیعتا باید قبل و بعد از استفاده، آن را تمیز کنید. اما همه فکر خواهند کرد شما یک نابغه هستید که می دانید از هر وسیله ای چه استفاده هایی می توانید بکنید.

آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ : یک وعده هیجان انگیز در فویل آلومینیومی درست کنید.

تکنیک آشپزی در کمپینگ که دوستانتان را حیرت زده خواهد کردبرای این کار کافی است کمی سبزیجات معطر (مثل کرفس، پیاز، سیر، قارچ، هویج یا…) را به همراه کمی نشاسته مثل سیب زمینی به همراه مقداری آب و هر گونه روغنی که در لوازمتان دارید، داخل یک تکه فویل آلومینیومی بپیچید و روی زغال بگذارید تا حسابی پخته شوند. این روش حتی بعد از کار به تمیزکاری هم احتیاجی ندارد!

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «آموزش آشپزی در طبیعت و کمپینگ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?