کد مطلب:  43037  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تبدیل ساختمان‌های بلا استفاده پست به محیط کسب و کار استارت‌آپی

تبدیل ساختمان‌های بلا استفاده پست به محیط کسب و کار استارت‌آپی

به گزارش آسمونی:دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی گفت: برای پیشبرد برنامه‌های اقتصاد دیجیتال از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تبدیل ساختمان‌های بلا استفاده پست به محیط کسب و کار استارت‌آپی
تبدیل ساختمان‌های بلا استفاده پست به محیط کسب و کار استارت‌آپی

به گزارش آسمونی:دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی گفت: برای پیشبرد برنامه‌های اقتصاد دیجیتال از ساختمان‌های بلا استفاده پست برای استقرار استارت‌آپ‌ها کمک می‌گیریم.

مهدی محمدی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره برنامه‌های این ستاد برای توانمندسازی اقتصاد دیجیتال اظهار کرد: برای پیشبرد برنامه‌های اقتصاد دیجیتال و گسترده کردن آنها تفاهم‌نامه‌هایی را با مجموعه های مختلف به امضا رسانده‌ایم.

دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی با اشاره به تفاهم‌نامه‌ها گفت: با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  و سازمان پست تفاهم نامه‌ای را به امضا رسانده‌ایم که در بستر آن از ساختمان‌های بلااستفاده سازمان پست استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: بسیاری از ساختمان‌های پست اکنون بلا استفاده شده‌اند و آن بهره وری سابق را ندارند؛ در همین راستا ما به دنبال این هستیم تا از این فضای بلا استفاده جهت استقرار تیم‌های استارتاپی و شتاب دهنده ها استفاده کنیم.ایجاد بزرگترین محیط استارت‌آپی کشور در شهر مشهد

محمدی درباره چگونگی تجهیز این ساختمان ها جهت استقرار استارتاپ ها بیان کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ب تجهیز این فضا کمک می‌کنند و محیط را جهت استقرار شتابدهنده ها و تیم های استارتاپی آماده ‌می‌سازد.

دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی افزود: در حال حاضر اولین تفاهم‌نامه در شهر مشهد و در فضایی حدود 6000 متر منعقد شده و این فضا طی چند ماه آینده به بزرگترین محیط استارتاپی کشور تبدیل می شود.

وی درباره دیگر تفاهم نامه استاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و سازمان فناوری اطلاعات بیان کرد: معاونت علمی، سازمان فناوری اطلاعات و مجموعه شتابدهی در دانشگاه شهید بهشتی تفاهم نامه سه جانبه‌ای را جهت ایجاد محیط استارت آپی به امضا رسانده‌اند.

محمدی ادامه داد: در دانشگاه شهید بهشتی فضایی ایجاد شده است که در بستر آن شتاب دهنده و آزمایشگاه‌های فناوری دیجیتال، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و بسیاری حوزه‌های دیگر مستقر می‌شوند.

دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی یادآوری کرد تمام این تفاهم نامه ها در راستای پیشبرد فعالیت‌های اقتصاد دیجیتال و توانمندسازی هرچه به طرح محیط های استارتاپی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره تبدیل ساختمان‌های بلا استفاده پست به محیط کسب و کار استارت‌آپی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «تبدیل ساختمان‌های بلا استفاده پست به محیط کسب و کار استارت‌آپی» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید