کد مطلب:  57468 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جنجال نماینده مجلس در خط ویژه و سیلی به گوش سرباز راهور

جنجال نماینده مجلس در خط ویژه و سیلی به گوش سرباز راهور

پخش فیلم ماجرای مذکور در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم برخورد یک نماینده مجلس با پلیس راهور ناجا که از ورود خودروی وی به خط ویژه جلوگیری کرده بود، در شبکه های اجتماعی حاشیه ساز شده است.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری تسنیم، در خیابان تهران در محدوده دروازه دولت، یک درگیری رخ داده و نماینده مجلس (آقای عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی) پس از آنکه از ورودش به خط ویژه ممانعت شده، طبق گفته مامور راهور، به او سیلی زده است.

این سرباز وظیفه بنام حامد اکبری در صحنه‌ی این واقعه و در حضور مردم و نماینده مجلس می‌گوید: «من مأمور به شیفت بر تقاطع دروازه دولت هستم که راننده یک نماینده مجلس که بدون مجوز تردد در مسیر ویژه، قصد ورود به این مسیر را داشت به من اهانت کرد و خود نماینده هم از خودرو پیاده شد و یک سیلی به صورت من نواخت.»

وی افزوده است: «من از این اقدام نماینده مجلس چندین شاهد دارم و دوربین شهری هم از این صحنه فیلمبرداری کرده است.»

پس از این اقدام، تعداد زیادی از مردم حاضر در محل، دور ماشین نماینده مجلس را گرفته و به شدت به حرکت زشت او واکنش نشان داده‌اند.

پخش فیلم ماجرای مذکور در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی نیز دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی نیروی انتظامی صادر کرده است.

لازم به ذکر است، آقای دشتی اردکانی، عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفته است: با عنابستانی صحبت کردم؛ درگیری فیزیکی خود با سرباز پلیس را به طور کلی تکذیب کرد و گفت سرباز به من توهین کرد، ولی من به صورت فیزیکی با او درگیر نشدم.

واکنش قالیباف به خبر سیلی خوردن این سرباز

آسمونی: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار فیلمی که بر اساس آن گفته می‌شود یکی از نمایندگان مجلس سیلی به صورت یک سرباز راهنمایی و رانندگی زده، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: در برابر قانون همه مساوی هستند. مجلس به کسانی که به وظیفۀ قانونی خود عمل می‌کنند افتخار می‌کند و ‎اولین مدافع حقوق آنهاست.

: برای دریافت مشاوره درباره جنجال نماینده مجلس در خط ویژه و سیلی به گوش سرباز راهور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جنجال نماینده مجلس در خط ویژه و سیلی به گوش سرباز راهور» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید