کد مطلب:  49670 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد

احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد

معاون سیاسی استاندار بوشهر گفت: فردا جلسه ای در حوزه امنیتی با موضوع کیک های آلوده به قرص تشکیل می شود، چون به احتمال قریب به یقین این موضوع بیوتروریسم است، البته زمینه های و ریشه های آن بایست معلوم شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد - Contaminated cakes are likely to be bioterrorism
احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد - Contaminated cakes are likely to be bioterrorism
احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد - Contaminated cakes are likely to be bioterrorism

به گزارش آسمونی : مجید خورشیدی ظهر امروز در شورای اطلاع رسانی استان بوشهر با حضور معاون وزیر ارشاد عنوان کرد: با وجود وضعیت مطلوب تر استان بوشهر در شیوع بیماری آنفلوآنزا نسبت به سایر استان ها، خواهشمندم در مورد پیشرفت آن و با توجه به کاهش درجه دما و فرا رسیدن فصل زمستان و به دنبال آن  احتمال درگیری بیشتر با این بیماری تمهیدات لازم اندیشیده شود و سعی شود از طریق رسانه ها و فضای مجازی اطلاع رسانی بیشتری صورت گرفته و موارد احتیاط در نظر گرفته شود.

وی در مورد کیک های آلوده به قرص عنوان کرد: استاندار محترم تاکید داشتند که فردا در اولین ساعات جلسه ای در حوزه امنیتی تشکیل شود، چون به احتمال قریب به یقین این موضوع بیوتروریسم است، البته زمینه های و ریشه های آن بایست معلوم شود. اینکه عنوان شده بیش از 10 برند درگیر چنین موضوعی شده است، این در حد یک اتفاق کوچک در کشور نیست.این مسئول افزود: درجه انتشار کیک های آلوده در استان ها نشان می دهد که در بسیاری از استان ها شایع شده است، و در جلسه فردا در حوزه امنیتی با حضور دستگاه های متولی همچون دانشگاه علوم پزشکی، صمت و... موارد مختلف بررسی خواهد شد.

معاون استاندار بوشهر تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی با استفاده از فضای رسانه ای مرسوم هشدارهای لازم و موارد موردنظر را اعلام کنند تا صدمات و آسیب های ناشی از مصرف این مواد در سطح استان ها گزارش شده است کمتر شود.

خورشیدی در خصوص میزان انتصاب زنان در پست های مدیریتی بیان کرد: در ارزیابی که اخیرا انجام شد استان بوشهر در انتصاب بانوان در سراسر کشور استان اول شناخته شد. تعداد قابل توجهی از مدیران کل دستگاه های اجرایی، معاونان فرماندار، شهردار از میان بانوان انتخاب شده است و همینطور در سطوح مدیریت های میانی و پایه نیز حسن اعتمادی نسبت به بانوان وجود دارد.وی تصریح کرد: انتظار من از برخی دستگاه‌ها این است که در انتصاب بانوان همّت بیشتری داشته باشند، برای مثال از آموزش و پرورش با توجه به حضور تعداد بسیار زیادی از بانوان در بدنه آموزش و پرورش انتظار ما این است که چنین دستگاه هایی از توان مدیریتی زنان استفاده بیشتری داشته باشند.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال بیوتروریسم بودن کیک‌های آلوده وجود دارد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید