کد مطلب: 22930 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گزارش همایش حامیان رئیسی در مصلی تهران

گزارش همایش حامیان رئیسی در مصلی تهران

به گزارش آسمونی:همایش حامیان سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصلی تهران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:همایش حامیان سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصلی تهران برگزار شد.

در این مراسم، محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی، محمدرضا باهنر، غلامعلی حدادعادل، نادر طالب زاده، مهدی چمران و شخصیت های دیگر سیاسی حضور یافتند.

رئیسی: با قطع دست فاسدان از بیت المال شغل هم ایجاد می‌شود/ از کجا پول اوردید که شب انتخابات افرادی که یارانه شان قطع شده بود مجددا یارانه شان را واریز کردید
ابراهیم رئیسی در جمع حامیانش در مصلی تهران امروز 26 اردیبهشت ماه اظهار داشت: آنچه در مسئله کارامدی ضرورت دارد حضور نیروهای کارامد است تا به مردم اقدام و عمل نشان دهند.

وی افزود: باید مردم حس کنند که حرف ها در زندگیشان تحقق یافته است و دولت کار و کرامت دولتی با برنامه همراه با مردان و زنان اجرایی است.

رئیسی گفت: از برادر مجاهد و ایثارگر قالیباف تشکر میکنم که در یک زمان حساس تصمیمی گرفتند نا جبهه انقلابی جبهه ای متحد باشد.

قالیباف: قرار نبود افرادی بر مسند کار بیایند که به فکر محرومان نباشند/دولت 4 درصدی نمیخواهیم
محمدباقر قالیباف شهردار تهران در همایش حامیان رئیسی که عصر امروز در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما مدیون مردمی است که همیشه در صحنه حضور دارند.

شهردار تهران تصریح کرد: این مردم هم در 15 خرداد 42، هم در 22 بهمن 57 و هم در دوران دفاع مقدس حضور داشتند و امروز هم به عنوان شهید مدافع حرم حضور دارند اما تجلی این حضور در صحنه انتخابات است و این مردم با حضور خود در این عرصه همیشه افتخار افریدند.

وی با اشاره به حضور انبوه امروز مردم در مصلی ادامه داد: مردم حزب الله تهران امروز افتخاری دیگر افریدند. همان گونه در 12 فروردین 58 امام راحل فرمودند عید واقعی ما روزی است که نظامی اسلامی به تصویب برسد، از همان روز با هم عهد کردیم در خدمت مردم و پیشرفت کشور باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «گزارش همایش حامیان رئیسی در مصلی تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 5 = ?