کد مطلب:  40127 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شیرینی تا عید گران نمی‌شود

شیرینی تا عید گران نمی‌شود

به گزارش آسمونی:بهره‌مند، گفت: با توجه به آنکه تقاضا برای خرید شیرینی در ایام پایانی سال بالاست، اما...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شیرینی تا عید گران نمی‌شود
شیرینی تا عید گران نمی‌شود

به گزارش آسمونی:بهره‌مند، گفت: با توجه به آنکه تقاضا برای خرید شیرینی در ایام پایانی سال بالاست، اما افزایش قیمتی برای شب عید نداریم.

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه فروشندگان شیرینی فروشی درباره وضع قیمت شیرینی تا پایان سال گفت: با توجه به آنکه تقاضا برای خرید شیرینی در ایام پایانی سال بالاست، اما افزایش قیمتی برای شب عید نداریم.

وی در ادامه از قیمت بعضی از شیرینی‌های پر مصرف خبر داد و اظهار کرد: شیرینی دانمارکی 21 هزار،‌ تر 26 هزار و پاپیون و برنجی 31 هزار و 500 تومان است.

بهرمند در ادامه از رکود حاکم بر این صنف خبر داد و گفت: بازار شیرینی در ایران در سال‌های گذشته از رونق خاصی برخوردار بود، ولی نوسانات اخیر بازار سبب رکود در این صنف شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان شیرینی فروشی تصریح کرد: مردم هر گونه تخلف در قیمت و شکایات خود را می‌توانند با شماره تلفن اتحادیه 66944499-66944411 مطرح کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

بهره‌مند با بیان اینکه تمام قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها تحت نظارت و بازرسی مستمر سازمان تعزیرات، اصناف و غیره هستند، اظهار کرد: اگر این صنف افزایش قیمتی برای انواع شیرینی‌های خود داشته باشد با آنها برخورد می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان شیرینی فروشی گفت: باتوجه به تقاضای بالایی که در این صنف وجود دارد تمام مسئولان درصددند که بتوانند قیمت و کیفیت آن را به بهترین وجه ممکن بالا ببرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره شیرینی تا عید گران نمی‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شیرینی تا عید گران نمی‌شود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید