کد مطلب:  47554 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پیام‌های تسلیت برای درگذشت جعفر کاشانی

پیام‌های تسلیت برای درگذشت جعفر کاشانی

باشگاه پرسپولیس و سازمان بسیج ورزشکاران در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت پیشکسوت فوتبال پرسپولیس را تسلیت گفتند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پیام‌های تسلیت برای درگذشت جعفر کاشانی
پیام‌های تسلیت برای درگذشت جعفر کاشانی

پیام‌های تسلیت برای درگذشت جعفر کاشانی - Condolence messages for Jafar Kashani's death

به گزارش آسمونی : جعفر کاشانی، پیشکسوت و رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صبح امروز در سن 76 سالگی درگذشت.

باشگاه پرسپولیس، در پیامی درگذشت وی را تسلیت گفت و به بخشی از زندگی ورزشی و افتخارات وی اشاره کرد. در انتهای این پیام آمده است:

آخرین بار شب گذشته با او تماس گرفته شد تا برای جلسه امروز صبح هیأت مدیره برنامه‌ریزی شود. گفته بود؛ کسالت دارد، حالش خوب نیست و اگر شرایطش بهتر شود، خواهد توانست در جلسه حضور یابد. شاید خود او یک چیزهایی را احساس کرده بود.

او شب گذشته در دفتر کارش در باشگاه شاهین نیز حضور یافته بود. یکی از دوستان که برای دیدار با وی رفته بود، می‌گوید: اصلا حالش خوب نبود. خانواده بزرگ ورزش و فوتبال ایران، به ویژه باشگاه پرسپولیس امروز عمیقا از این ضایعه متاثر است. او اهل خودنمایی نبود و شاید بسیار ندانند فوتبال ایران چه گوهر و مهره ارزشمندی را از دست داد، اما بی‌تردید چنین است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با ابراز تاسف و تاثر عمیق خود از این اتفاق، این ضایعه را به خانواده محترم ایشان، پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس و تمام اهالی ورزش و فوتبال عمیقا تسلیت می‌گوید.

همچنین سازمان بسیج ورزشکاران نیز در پیامی درگذشت کاشانی را تسلیت گفت: "خبر درگذشت جعفر کاشانی پیشکسوت فوتبال ملی و پرسپولیس، جامعه ورزش کشور را در سوگ قرار داد. وی یکی از پیشکسوتان خوش آوازه در عرصه فوتبال بود که همواره بر رعایت اخلاق و منش پهلوانی در میان ورزشکاران تأکید داشت.

سازمان بسیج ورزشکاران درگذشت جعفر کاشانی را به خانواده ایشان و تمام اهالی ورزش تسلیت عرض کرده و از خدای متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت می‌کند."

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به درگذشت جعفر کاشانی واکنش نشان داد و نوشت: "به خاطر درگذشت این جنتلمن، به اعضای هیات مدیره باشگاه، خانواده‌اش، هواداران و عاشقان فوتبال تسلیت می‌گویم. خدا او را رحمت کند."

سازمان لیگ نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: این ضایعه را به خانواده محترم کاشانی و اهالی فوتبال تسلیت می‌گوید و برای آن مرحوم رحمت الهی و برای بازماندگان صبر آرزو می‌کند.

به همین مناسبت دیدارهای هفته ششم لیگ برتر برای ادای احترام به بازیکن پیشین پرسپولیس و تیم ملی با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه آغاز می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان نیز در پیامی به این شرح، درگذشت جعفر کاشانی را تسلیت گفت:

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

به این وسیله ضایعه درگذشت مرحوم مغفور جعفر کاشانی، پیشکسوت نامدار و ملی ورزش کشور که عمری را در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به خدمت پرداخت، حضور خانواده و بستگان آن فقید سعید، جامعه ورزش کشور و اعضا و هواداران آن باشگاه تسلیت عرض می‌نمایم.

از حضرت باریتعالی برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

مسعود سلطانی فر

وزیر ورزش و جوانان

نظر خود را درباره «پیام‌های تسلیت برای درگذشت جعفر کاشانی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید