کد مطلب:  57441 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وضعیت مهرداد میناوند که بخاطر کرونا در آی سی یو بستری شده است

وضعیت مهرداد میناوند که بخاطر کرونا در آی سی یو بستری شده است

دکتر مهرداد میناوند: متاسفانه شرایط آقای میناوند بسیار بحرانی و پرخطر هست.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

متاسفانه مهرداد میناوند، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌ بستری شده است.

به گزارش آسمونی، مهرداد میناوند که چند روزی است مبتلا به بیماری کرونا شده، در بیمارستان‌ لاله تهران بستری شد تا روند درمانش طی شود. متاسفانه وضعیت جسمی او مناسب نیست و نیاز به دعای مردم دارد.

دکتر وی در بخش آی سی یو بیمارستان لاله درباره وضعیت میناوند گفته است: متاسفانه شرایط آقای میناوند بسیار بحرانی و پرخطر هست. ما پیشرفته ترین اقدامات درمانی را برای او انجام دادیم. الان زیر نظر دستگاه تنفسی است و اکسیژن صددرصد به او می دهیم. واقعا مردم باید دعا کنند تا این اقداماتی که انجام می دهیم، اثر کند. اکسیژن خون او نوسان دارد. گاهی اوقات 80 می شود و یا پایین تر هم می رود.

وی ادامه داد: تیم پزشکی همیشه تا آخرین لحظه اقدامات لازم را انجام می دهد. دیگر بقیه اش قسمت، تقدیر و لطف خدا و دعای مردم است که درمان ها اثر کند، اما متاسفانه وضعیت بسیار بحرانی است.

وضعیت مهرداد میناوند از زبان رئیس بیمارستان لاله

رئیس بیمارستان لاله تهران درباره اخرین وضعیت مهرداد میناوند اظهار کرد: مهرداد میناوند دو روز قبل با شرایط بسیار بدی به بیارستان مراجعه کردند و متاسفانه کمی دیر مراجعه کردند. زمانی که آمده بودند میزان اکسیژن خونشان به حدود 42 و 43 درصد رسیده بود.

وی افزود: بلافاصله اقدام درمانی را با کمک متخصصین ریه، ICU و عفونی آغاز کردیم و همه بسیج شدند که به او کمک کنند. متاسفانه درگیری ریه خیلی زیاد و حدود 70 و 80 درصد درگیر شده است. تا امروز سعی شد لوله گذاری انجام نشود و فقط از طریق ماسک روی صورت به او کمک کنم اما امروز صبح به دلیل زجر تنفسی زیاد مجبور به لوله گذاری تنفسی شدیم.

او ادامه داد: مهرداد میناوند الان با داروی خواب‌آور در خواب مصنوعی نگهداری می‌شوند و تحت تهویه مکانیکی هستند. شرایط قلب و فشار خونشان در وضعیت خوبی است. متخصصان با جدیت کار می‌کنند و توکل ما به خدا است تا این شرایط گذر کنیم. فعلا شرایط او تا این لحظه رو به بهبود نبوده و شرایط خوبی در حال حاضر ندارند.

آسمونی هم برای این پیشکسوت فوتبال کشورمان آرزوی سلامتی و بهبودی دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره وضعیت مهرداد میناوند که بخاطر کرونا در آی سی یو بستری شده است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وضعیت مهرداد میناوند که بخاطر کرونا در آی سی یو بستری شده است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید