کد مطلب:  46753  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اجرا های سنتی و تلفیقی در کاخ سعدآباد

اجرا های سنتی و تلفیقی در کاخ سعدآباد

گروه‌های موسیقی سنتی و تلفیقی در مجموعه ایوان عطار کاخ سعدآباد تهران اجرا خواهند کرد. عبدالحسین مختاباد، گروه پالت، گروه داماهی، گروه بمرانی و کیان پورتراب از روز 28 مرداد تا 8 شهریور در این مجموعه به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای هنر» به روی صحنه خواهند رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین اجرا به عبدالحسین مختاباد اختصاص دارد و این خواننده قرار است با اجرای قطعات خاطره‌انگیز پذیرای دوستدارانش باشد. موزیک‌ویدئوی «دشت» از جمله آخرین آثار مختاباد بود که چندی پیش منتشر شد.

کنسرت عبدالحسین مختاباد
کنسرت عبدالحسین مختاباد
کنسرت عبدالحسین مختاباد

اجرای بعدی به گروه پالت اختصاص دارد که با استقبال خوب دوستدارانشان هم مواجه شده است. اعضای این گروه قرار است پس از مدت‌ها در قالب این رویداد با دوستدارانشان دیدار کنند. پالت که شایعات فروپاشی آن از مدتی قبل به گوش می‌رسید با سه عضو قدیمی خود طی شب‌های 29 و 30 مرداد و 3 شهریور در این مجموعه روی صحنه می‌رود. اجرای این گروه در حالی برگزار می‌شود که خرداد امسال خبر انتشار آلبوم جدید پالت اعلام شد اما تا این لحظه اتفاقی در این زمینه رخ نداده است. در حال حاضر هم بلیت‌های دو شب اول گروه پالت به اتمام رسیده است.

کنسرت گروه پالت
کنسرت گروه پالت
کنسرت گروه پالت

 داماهی گروه بعدی این رویداد است که طی شب‌های 31 مرداد و اول شهریور در ایوان عطار اجرای زنده خواهد داشت. این گروه چندی پیش آلبوم «در من برو شکار» را منتشر کرده بود. «سوپراستار من» یکی از کارهای این مجموعه بود که قطعه و ویدئوی آن چندی پیش مورد توجه مخاطبان داماهی قرار گرفته بود.

کنسرت گروه داماهی
کنسرت گروه داماهی
کنسرت گروه داماهی

بمرانی گروه بعدی است که طی شب‌های ششم و هفتم شهریور در ایوان عطار اجرای زنده دارند. بمرانی قرار است در این برنامه قطعات آلبوم جدیدشان را هم که چندی پیش منتشر شده بود را اجرا کنند.

کنسرت گروه بمرانی
کنسرت گروه بمرانی
کنسرت گروه بمرانی

اجرای پایانی این رویداد در کاخ سعدآباد هم به کیان پورتراب اختصاص دارد. این خواننده اجرای خود را در شب‌های پنجم و هشتم شهریور روی صحنه می‌برد.

کنسرت کیان پورتراب
کنسرت کیان پورتراب
کنسرت کیان پورتراب

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های این کنسرت‌ها می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.
: برای دریافت مشاوره درباره اجرا های سنتی و تلفیقی در کاخ سعدآباد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اجرا های سنتی و تلفیقی در کاخ سعدآباد» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید