ترفند کامپیوتر | آسمونی
کد مطلب: 32811 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترفندهای جالب کامپیوتر

ترفندهای جالب کامپیوتر

یادگیری ترفندهای کامپیوتر علاوه بر آن که در بسیاری از موارد کار با کامپیوتر را آسان می کند، جذابیت خاص...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 ترفند کامپیوتر

یادگیری ترفندهای کامپیوتر علاوه بر آن که در بسیاری از موارد کار با کامپیوتر را آسان می کند، جذابیت خاص خودش را دارد. آسمونی در این بخش تعدادی از ترفندهای جالب کامپیوتر را بیان می کند.

آشنایی با ترفندهای جالب کامپیوتر

1- برای ایجاد یک Folder بدون نام اول یک Folder ایجاد می کنیم و بر روی آن Right Click می کنیم و گزیته Rename را انتخاب می کنیم در همین حال کلید Alt را پایین نگه داشته و از شماره های سمت راست صفحه کلید شماره 255 را می زنیم و بعد Enter می کنیم .

2- چگونه گزارش مشکل در Windows Xp را غیر فعال کنیم ؟ Control panel خود را باز کنید. بر روی Performance and Maintenance کلیک کنید . سپس به قسمت System بروید . بر روی Advenced کلیک کنید . بر روی error reporting در زیر پنجره کلیک کنید . Disable error reporting را انتخاب کنید و با فشار بر روی Ok از صفحات خارج شوید .

3- کلید میانبر Internet Explorer Ctrl+Enter این کلید در نوار آدرس اینترنت اکس پلورر باعث گذاشته شدن خودکار کلمه های www & com میشود.

4- پاک کردن URL از نوار آدرس اگر بخواهید یکی از URL هایی که در نوار آدرس دیده میشود را پاک کنید باید از ریجستری استفاده کنیم. این کلید را در ریجستری پیدا کنید : HKEY_CURRENT_USER\Default\Software\Microsoft\Internet Explorer\Typed URLs به این ترتیب در ستون سمت راست می توانید فهرست نشانی هایی که تایپ کرده اید را ببینید...روی هر کدام از آدرس هایی که نمی خواهید راست کلیک کنید و گزینه Delete راانتخاب کنید.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ترفندهای جالب کامپیوتر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «ترفندهای جالب کامپیوتر»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?