کد مطلب: 33136 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه کامل مسابقات جام‌باشگاه‌های فوتسال آسیا

برنامه کامل مسابقات جام‌باشگاه‌های فوتسال آسیا

زمان‌بندی مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا اعلام شد. به گزارش آسمونی ، قرعه‌کشی نهمین دوره جام‌...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برنامه کامل مسابقات جام‌باشگاه‌های فوتسال آسیا
برنامه کامل مسابقات جام‌باشگاه‌های فوتسال آسیا


زمان‌بندی مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا اعلام شد.

به گزارش آسمونی ، قرعه‌کشی نهمین دوره جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا امروز (جمعه) در اندونزی برگزار شد و شانزده تیم، حریفان خود را شناختند. این مسابقات که قرار است به میزبانی جاکارتا اندونزی و در دو سالن گوریونی و امونگروگو برگزار شود از دهم مرداد آغاز خواهد شد و تیم مس سونگون تبریز به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

برنامه کامل جام‌ باشگاه‌های فوتسال آسیا به شرح زیر است:

گروه A: واموس اندونزی، ناگویا ژاپن،‌ دالیان چین، ویکتوریا میانمار

چهارشنبه؛ 10 مرداد

ناگویا ژاپن - دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی

ویکتوریا میانمار - واموس اندونزی، ‌ورزشگاه گوریونی

جمعه؛ 12 مرداد

ویکتوریا میانمار - ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی

واموس اندونزی - دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی

یک‌شنبه؛ 14 مرداد

دالیان چین - ویکتوریا میانمار، ورزشگاه امونگروگو

واموس اندونزی - ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی

 

گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، الظفره امارات، نفت الوسط عراق،‌ جیونجیو کره جنوبی

چهارشنبه؛ 10 مرداد

الظفره امارات- نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو

جیونجیو کره جنوبی - تای‌سون‌نام ویتنام؛ ورزشگاه امونگروگو

جمعه؛ 12 مرداد

الظفره امارات- جیونجیو کره جنوبی؛ ورزشگاه امونگروگو

تای‌سون‌نام ویتنام - نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو

یک‌شنبه؛ 14 مرداد

تای‌سون‌نام ویتنام- الظفره امارات؛ ورزشگاه امونگروگو

نفت الوسط عراق- جیونجیو کره جنوبی، ‌ورزشگاه گوریونی

 

گروه C : چونبوری تایلند، السیلیه قطر، ارم قرقیزستان،‌ ویک‌ویپرس استرالیا

پنج‌شنبه؛ 11 مرداد

السیلیه قطر- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو

چونبوری تایلند- ‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو

شنبه؛ 13 مرداد

السیلیه قطر- ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو

چونبوری تایلند- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو

دوشنبه؛ 15 مرداد

چونبوری تایلند- السیلیه قطر؛ ورزشگاه امونگروگو

ارم قرقیزستان-‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ‌ورزشگاه گوریونی

 

گروه D: مس سونگون ایران، بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان

پنج‌شنبه؛ 11 مرداد

بانک بیروت لبنان-AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مس سونگون ایران- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

شنبه؛ 13 مرداد

بانک بیروت لبنان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مس سونگون ایران -AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

دوشنبه؛ 15 مرداد

مس سونگون ایران- بانک بیروت لبنان؛ ورزشگاه امونگروگو

AGMK ازبکستان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

 

مرحله یک‌چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ 17 مرداد

بازی 1: اول گروه D – دوم گروه C؛ ورزشگاه امونگروگو

بازی 2: اول گروه C – دوم گروه D؛ ‌ورزشگاه گوریونی

بازی 3: اول گروه B – دوم گروه A؛ ورزشگاه امونگروگو

بازی 4: اول گروه A- دوم گروه B؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مرحله نیمه نهایی:

جمعه؛ 19 مرداد

بازی 5: برنده بازی 1- برنده بازی 3؛ ‌ورزشگاه گوریونی

بازی 6: برنده بازی 2- برنده بازی 4؛ ‌ورزشگاه گوریونی

 

فینال:

برنده بازی 5- برنده بازی 6/ یک‌شنبه؛ 21 مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی

 

رده‌بندی:

بازنده بازی 5- بازنده بازی 6 / یک‌شنبه؛ 21 مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی

منبع: ISNA

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «برنامه کامل مسابقات جام‌باشگاه‌های فوتسال آسیا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?