کد مطلب:  16610 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاسخ سیدحسن به مقایسه او با مقام معظم رهبری

پاسخ سیدحسن به مقایسه او با مقام معظم رهبری

1395/05/04فاصله بین بنده و ایشان بسیار زیاد است؛ چراکه مقام معظم رهبری از بلندای نظری برخوردار و افق بلند...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1395/05/04

فاصله بین بنده و ایشان بسیار زیاد است؛ چراکه مقام معظم رهبری از بلندای نظری برخوردار و افق بلند اندیشه‌ای دارند که دست‌نیافتنی است».

Compare his response to the Supreme Leader Seyed Hassan
Compare his response to the Supreme Leader Seyed Hassan


  به گزارش آسمونی به نقل از سید حسن نصراللهبه گزارش شریان نیوزمعاون بین‌الملل حوزه با اشاره به دیدار خود با سید حسن نصرالله گفت: وی در این دیدار گفت «مرا با رهبر معظم انقلاب مقایسه نکنید؛ فاصله بین بنده و ایشان بسیار زیاد است؛ چراکه مقام معظم رهبری از بلندای نظری برخوردار و افق بلند اندیشه‌ای دارند که دست‌نیافتنی است».

 به گزارش مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن زمانی با ارائه گزارشی از سفر خود به کشور لبنان گفت: یکی از برنامه‌های ما در این سفر، دیدار با نماد و رمز مقاومت دنیای اسلام، سید حسن نصرالله بود که سه ساعت به طول انجامید و در آن به مسائل جهان اسلام پرداختیم.

 وی اظهار کرد: یکی از موضوعات مطروح شده در این دیدار، گسترش تعامل حوزه علمیه قم با حزب‌الله لبنان بود که خوشبختانه طرح‌هایی تبادل و توافقاتی صورت پذیرفت.

 معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه بیان کرد: در این دیدار به سید حسن نصرالله گفتم زمانی که بنده در مصر بودم، نظرسنجی از مردم مصر انجام دادیم که محبوب‌ترین رهبر جهان اسلام چه کسی است که شما رتبه اول را به دست آوردید؛ سپس ادامه دادم که با اتکاء به این گزارش، خوشحالم که‌ دیدگاه‌های مشترکی میان شما و آیت‌الله العظمی خامنه‌ای وجود دارد که می‌تواند در سعادت بشریت مؤثر باشد.

 عضو هیأت علمی جامعةالمصطفی ادامه داد: پس از این سخنان بنده، سید حسن نصرالله گفت «نه؛ مرا با رهبر معظم انقلاب مقایسه نکنید؛ فاصله بین بنده و ایشان بسیار زیاد است، چراکه مقام معظم رهبری از بلندای نظری برخوردار بوده و افق بلند اندیشه‌ای دارند که دست نیافتنی است.»

 زمانی خاطرنشان کرد: وقتی انسان به بیرون از ایران اسلامی سفر می‌کند، متوجه می‌شود که چه گوهر ارزشمندی در ایران وجود دارد و ما قدر ایشان را نمی‌دانیم.

 وی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های ما دیدار با تجمع علمای مسلمین لبنان، متشکل از بزرگان شیعه و اهل سنت بوده است.

 معاون بین الملل حوزه‌های علمیه با بیان اینکه نیمی از اعضای این تجمع را علمای اهل سنت تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: این اعضا، آیت‌الله العظمی خامنه‌ای را شرعا به عنوان ولی أمر خود دانسته و او را پذیرفته‌اند؛ اما متأسفانه ممکن است برخی در ایران هنوز به این درک و فهم نرسیده باشند که نشان از مظلومیت رهبر معظم انقلاب است.

: برای دریافت مشاوره درباره پاسخ سیدحسن به مقایسه او با مقام معظم رهبری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاسخ سیدحسن به مقایسه او با مقام معظم رهبری» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید