کد مطلب:  20031 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مربی نظیر «گواردیولا» وجود ندارد

مربی نظیر «گواردیولا» وجود ندارد

به گزارش آسمونی، «ایلکای گوندوغان» بازیکن تیم فوتبال منچسترسیتی اظهار کرده است که «پپ گواردیولا» سرمربی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، «ایلکای گوندوغان» بازیکن تیم فوتبال منچسترسیتی اظهار کرده است که «پپ گواردیولا» سرمربی این تیم، در آماده سازی های تاکتیکی بی همتاست.

2313684-1
2313684-1

منچسترسیتی با پیروزی دو بر صفر خود مقابل آرسنال در روز یکشنبه، جرقه دوباره ای برای قهرمانی در لیگ برتر زد و همچنین انتقادات اخیر را به سبک بازی کردن تیم گواردیولا کاهش داد.

مصدومیت جدی رباط صلیبی گوندوغان باعث شده است تا وی مابقی فصل را بیرون از زمین بازی تماشا کند و این بدین معناست که وی نمی تواند تیمش را در سفر به «آنفیلد» برای رویارویی با «یورگن کلوپ» مربی سابق خود در دورتمند، همراهی کند.

این ملی پوش آلمانی اعتقاد دارد کلوپ و گواردیولا هر دو در بالاترین سطح خود قرار دارند ولی مربی سابق بارسلونا با وسواسی که در سبک فوتبالش دارد، خود را از سایرین متمایز می کند.

وی به «اسپورت بیلد» گفت: هر دو مربیانی در کلاس جهانی با خصوصیات خودشان هستند. هر دو احساساتی و مشتاق هستند، ولو در مسیرهای متفاوت. پپ به هر وضعیت مختلفی فکر می کند و راه حل هایی برای آنها دارد. مربی نظیر او وجود ندارد. پپ جذابیت فوق العاده ای دارد. هر کس او را می شناسد، می بیند که فوتبالش همیشه غالب و حکم فرماست و همیشه موفقیت داشته است. کلوپ دارای طیف عظیمی از چیزهایی است که قادر به انجامشان است. او می تواند مردم را مجذوب خود کند، آنها را بخنداند، در نتیجه شما خیلی زود طرفدارش می شوید.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره مربی نظیر «گواردیولا» وجود ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مربی نظیر «گواردیولا» وجود ندارد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید