کد مطلب:  19966 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
جام باشگاه های جهان؛ قهرمانی رئال مادرید در قاب رسانه ها

جام باشگاه های جهان؛ قهرمانی رئال مادرید در قاب رسانه ها

به گزارش آسمونی، رئال مادرید با هدایت زین الدین زیدان با شکست کاشیما قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد تا...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی، رئال مادرید با هدایت زین الدین زیدان با شکست کاشیما قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد تا با کسب سومین عنوان قهرمانی خود در سال 2016، تحسین رسانه‌های دنیا را برانگیزد. به گزارش as، آنچه در ادامه خواهید خواند، واکنش برخی از رسانه‌های نام‌آشنای دنیای فوتبال به قهرمانی رئال است.

630188772
630188772

L'Equipe: " رئال مادرید بر بام دنیا"

رئال مادرید با پیروزی بر کاشیما آنتلرز در فینال، بر بام دنیا ایستاد. این تیم طی با یک پیروزی دراماتیک قهرمانی را کسب کرد. کریستیانو رونالدو در دیداری که کریم بنزما هم گلزنی کرد، موفق به ثبت هت‌تریک شد. اما کهکشانی‌ها کار دشواری داشتند. حریف، میزبان تورنمنت بود و کاملا قهرمان اروپا را به دردسر انداخت. بنزما 171مین گلش در پیراهن رئال را در دقیقه 9 این بازی به ثمر رساند. گلی که او را هم‌رتبه با امیلیو بوتراگینو به عنوان نهمین گلزن برتر تاریخ رئال معرفی کرد. از آن سو کریستیانو یک سال طلایی را تجربه کرد. قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با رئال، قهرمانی در یورو با پرتغال و حالا در فاصله کمتر از  6 روز از فتح توپ طلا، قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان. او همچنان در حال پررنگ‌تر کردن ردپای خود در تاریخ فوتبال است.

Mirror : " کریستیانو با یک هت‌تریک شگفت‌انگیز جام قهرمانی را بالای سر برد"

غول اسپانیایی در طول بازی به دردسر افتاد اما کریستیانو تفاوت‌ها را رقم زد. یک کامبک دیگر، یک جام دیگر و یک هت‌تریک دیگر از کریستیانو، قهرمانی را به مادرید هدیه داد. اگرچه تیم لوکس زیدان در راه کسب پنجمین افتخار جهانی تاریخ باشگاه، مقابل حریف ژاپنی کاملا ترس را احساس کرد. مطابق انتظار این کریستیانو بود که خود را نشان داد و سال 2016 را با شیرینی هر چه تمام‌تر به پایان برد. قهرمان چمپیونزلیگ و یورو، دو گل در دقایق انتهایی وقت اضافی اول به ثمر رساند تا هت‌تریک خود را کامل کرده باشد.

بنزما، مرد بازی‌های بزرگ، بازیکنی که معمولا به خاطر عدم زندگی قهرمانانه در بیرون زمین و بازی کم ثباتش درون زمین از سوی رسانه‌های مادرید نقد می‌شود، بار دیگر در یک فینال عالی بازی کرد تا به رئیسش (زیدان) در راه ثبت آمار فوق العاده در فینال‌ها کمک کند.

La Gazzetta dello Sport: " رئال با زحمت، جهانی شد"

CR7  با ثبت یک هت‌تریک هم کار کاشیما را تمام کرد و هم رئال را قهرمان. داور در حالی که کارت زرد در دستش بود بدون مراجعه به یک ویدئو چک رسمی، راموس را از اخراج معاف کرد تا برنده توپ طلا در وقت‌های اضافی با دو گل بازی را تمام کند.

Olé : "پادشاه جام‌ها اینجاست"

با کسب مقام قهرمانی جام باشگاه‌های جهان، رئال مادرید حالا با 23 جام و عبور از بارسلونا( 22) بیشترین جام بین المللی را در ویترین افتخارات خود دارد. زیزو در آسمان‌ها سیر می‌کند. این سومین جام سال را کسب کرد، رکورد شکست‌ناپذیری تیمش را به 37 بازی رساند و یک رکورد جدید را در شکست ناپذیری از ابتدای یک فصل را به ثبت رساند. ژاپنِ طلایی!در یوکوهاما و به لطف چهلمین هت‌تریک دوران فوتبالش، کریستیانو رونالدو در حساس‌ترین زمان ممکن به داد تیمش رسید و از شکست پیروزی ساخت تا رئال را به پنجمین قهرمانی جهانش برساند.

ESPN : "جهان، زیر پاهای رئال مادرید"

رئال مادرید سال را همان‌گونه که می‌خواست به پایان برد. قهرمانی جهان به همراه 37مین بازی بدون شکست. با این حال، آن‌ها بار دیگر ریسکی بازی کردند. شاید این عادت احمقانه باشد که رئال همه‌چیز را به اواخر بازی موکول می‌کند و کاملا غیرضروری خود را به دردسر می‌اندازد. رئال احساس می‌کرد اختلاف فاحشی با رقیب دارد و همین مسئله کم مانده بود جام را از آن‌ها بگیرد. رئال در دقایقی به خواب غفلت فرو رفت و اگر نجنبیده بود، جام در ژاپن می‌ماند. حالا رئال مادرید سال 2017 را به عنوان قهرمان جهان آغاز می‌کند. عنوانی که برای دومین بار در سه سال اخیر بدان دست پیدا کرده است. تیمی که حالا 37 بازی متوالی‌ست با شکست رابطه‌ای ندارد. زیزو همین حالا هم نامش را در تاریخ رئال ثبت کرده است. چون او از آغاز فصل حالا بیست و ششمین دیدار بدون باخت متوالی خود را تجربه می‌کند و این در تاریخ کهکشانی‌ها نظیر نداشته است.

A Bola: " کریستیانو رونالدو، مرگ‌بار در ژاپن"

کریستیانو در قهرمانی رئال در جام باشگاه‌های جهان تعیین‌کننده بود و با سه گلی که وارد دروازه کاشیما آنتلرز کرد، تکلیف بازی را در نیمه اول وقت‌های اضافی یکسره کرد.

منبع: طرفداری

 

: برای دریافت مشاوره درباره جام باشگاه های جهان؛ قهرمانی رئال مادرید در قاب رسانه ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جام باشگاه های جهان؛ قهرمانی رئال مادرید در قاب رسانه ها» در کادر زیر بنویسید :

7 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید