صعود استقلال به فینال جام حذفی | آسمونی
کد مطلب: 13130 درج نظر
صعود استقلال به فینال جام حذفی

صعود استقلال به فینال جام حذفی

1394/10/02استقلال تهران با برتری برابر تراکتورسازی تبریز به فینال جام حذفی فوتبال کشور راه یافت.به گزارش آسمونی...
زمان مطالعه: 5 دقیقه
esteghlal
esteghlal

1394/10/02

استقلال تهران با برتری برابر تراکتورسازی تبریز به فینال جام حذفی فوتبال کشور راه یافت.
به گزارش آسمونی نقل از شفقنا ورزشی، در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور آبی پوشان تهرانی در سرمای منهای سه درجه تبریز به مصاف تراکتورسازان رفتند و در نهایت با دو گل سجاد شهباززاده در برابر تک گل سزار به برتری دست یافته و حریف ذوب آهن در فینال شدند.
در این بازی پرحاشیه شجاع خلیل زاده در ثانیه های آخر بازی از زمین اخراج شد. از نکات حاشیه ای بازی می توان به بی احترامی برخی از تماشاگرنماهای تراکتورسازی به منصور پورحیدری سرپرست اسبق و پدر استقلال اشاره کرد.
داورر: حسین زرگر کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی و سعید علی نژادیان
ترکیب دو تیم استقلال – تراکتورسازی:
استقلال: مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، میلاد فخرالدینی، خسرو حیدری، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، سجاد شهباززاده و فرشید اسماعیلی.
تراکتورسازان: محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، کارلوس کاردوسو، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، سینا عشوری، شجاع خلیل زاده، آگوستو سزار، بختیار رحمانی، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی.

اخطار

شجاع خلیل زاده(32(94)) – سینا عشوری(93) از تراکتورسازی
مهدی رحمتی (32) – خسرو حیدری (55) – مگویان (83)از استقلال

تعویض ها:

استقلال: فرشید اسماعیلی(محسن کریمی 54)- خسرو حیدری(علیرضا رمضانی 82)
تراکتورسازی: سروش رفیعی(سامان نریمان جهان 59)- شاهین ثاقبی(علی حمودی 70)

شرح گل

1-0 (استقلال): سانتر خسرو حیدری با قیچی زیبای حنیف همراه شد، سجاد شهباززاده در موقعیعت تک به تک قرار گرفت و او دروازه تراکتورسازی را باز کرد این دومین گل شهباززاده در دومین بازی متوالی برای استقلال است.
1 ـ 1 (تراکتورسازی): اوت دستی خالد شفیعی در یک رفت‌وبرگشت به خودش رسید، او با ضربه سر سزار را در موقعیت دروازه خالی قرار داد و او توپ را به زیر طاق دروازه حمتی چسباند.
1 ـ 2 (استقلال): تنها چند دقیقه بعد از گل مساوی تراکتورسازی استقلال روی اشتباه فاحش بختیار رحمانی و سعید آقایی سجاد شهباززاده را در سمت چپ صاحب توپ کرد او مدافع تراکتور را به زیبایی از پیش رو برداشت و با یک ضربه فنی دیدنی گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

دقایق حساس

دقیقه 8: سانتر خسرو حیدری را دفع ناقص اخباری همراه شد در ادامه به نظر می رسید شوت استقلالی ها به دست سعید آقایی برخورد کرده است اما داور صحنه را پنالتی تشخیص نداد.
دقیقه 12: امید ابراهیمی در داخل محوطه جریمه توپ توپ را از سینا عشوری دزدید و می رفت که با دروازه بان تک به تک شود اما داور روی عشوری خطا اعلام کرد.
دقیقه 19: سانتر خسرو حیدری روی دروازه را جابر انصاری به آرامی به دستان اخباری فرستاد.
دقیقه 23: سانتر زیبای سعید آقایی به ضربه آرام سروش رفیعی به سمت دروازه همراه شد.
دقیقه 25: ضربه اوت خالد شفیعی می رفت که یک موقعیت خطرناک را برای تراکتورسازی ایجاد کند اما مدافعان استقلال توپ را دفع کردند و اجازه ندادند بازیکنان حریف ضربه اول را بزنند.
دقیقه 31: در پی بازی درگیری شدید بین خلیل زاده و میثم مجیدی صورت گرفت.
دقیقه 32: کارت زرد برای شجاع خلیل زاده توسط داور داده شد ولی درگیری بین مگویان و سینا عشوری ادامه دارد.
دقیقه 33: کارت زرد برای مهدی رحمتی دعوا تمام شد.
دقیقه 34: اگوستو سزار در موقعیت تک به تک توپ را به آسمان کوبید.
دقیقه 40: سانتر سروش رفیعی روی دروازه از دو قدمی دروازه به کاردوسو رسید و ضربه سر او را به زیبایی مهدی رحمتی دفع کرد.
دقیقه 42: سروش رفیعی از سمت چپ توپ را به وسط زمین آورد و شوت بی دقتش با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 44: شوت سعید آقایی از ضربه آزاد با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه 45: پاس به بیرون شهباززاده و شوت دیدنی فرشید اسماعیلی را اخباری به زیبایی دفع کرد و اجازه نداد دروازه تیمش برای بار دوم باز شود.
دقیقه 48: پاس عمقی ایران‌پوریان با اشتباه هرائل مگویان سزار را در موقعیت تک به تک قرار داد اما رحمتی اجازه نداد تراکتور را به گل تساوی برساند.
دقیقه 55: شاهین ثاقبی یک تنه مدافعان استقلال را به هم ریخت و با یک پاس در عرض آگوستو سزار را در موقعیت دروازه خالی قرار داد اما او با بی‌دقتی توپ را به بیرون زد.
دقیقه 59: پاس عرضی فوق‌العاده سروش رفیعی تنها یک نوک پا لازم داشت تا دروازه استقلال باز شود اما کاردوسو به توپ نرسید و دروازه مهدی رحمتی از یک خطر مهم نجات پیدا کرد.
دقیقه 62: پاس عمقی استقلالی‌ها سجاد شهباززاده را در موقعیت تک به تک قرار داد و ضربه فنی با پای چپ او را اخباری با واکنشی فوق العاده محار کرد.
دقیقه 72: سانتر خسرو حیدری را محسن کریمی با ضربه سری بی دقت به بیرون زد.
دقیقه 76: جابر انصاری روی تکل شجاع خلیل زاده به زمین خورد اما داور صحنه را پنالتی تشخیص نداد.
دقیقه 84: سانتر بختیار رحمانی در شلوغی محوطه جریمه به سامان نریمان جهان رسید اما ضربه ضعیف او را مهدی رحمتی دفع کرد.
دقیقه 85: توپ دزدی علیرضا رمضانی و پاس او به سجاد شهباززاده باعث شد که زننده دو گل استقلال جابر انصاری را در موقعیت تک به تک قرار بدهد اما اخباری جلوی گل سوم استقلال را گرفت. اما اخباری به زیبایی اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.
دقیقه 87: امید ابراهیمی ضربه ای از پشت محوطه جریمه زد که توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

حاشیه های دیدار:

تماشاگران تراکتورسازی همچنان از اتفاق های فصل گذشته دلخور هستند و به همین دلیل در چنین بازی مهمی هم حاضر نیستند برای حمایت تیم شان به استادیوم یادگارامام بروند.
جالب است که مسیر متنهی به استادیوم یادگارامام هم کاملا خلوت است و بعید است تا ساعت شروع بازی بیش از 10 هزار نفر در استادیوم حضور داشته باشند.
بازیکنان تیم تراکتورسازی ساعت 13 و 30 دقیقه وارد زمین چمن شدند و به شدت مورد تشویق تماشاگران این تیم قرار گرفتند. شجاع خلیل‌زاده، بختیار رحمانی، خالد شفیعی، و محمدرضا اخباری بیشتر از سایرین توسط تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتند.
حدود 50 نفر از طرفداران تیم استقلال در ورزشگاه یادگار امام حاضر شده و در گوشه‌آی از استادیوم بازی را تماشا می کنند.
بازیکنان تیم استقلال به محض ورود به زمین با واکنش طرفداران تراکتورسازی روبه‌رو شدند. آنها در ابتدا علیه حنیف عمران‌زاده شعار دادند و سپس شعارها تبدیل به فحاشی شد. همین موضوع کافی بود تا مدافع تیم استقلال نسبت به هواداران تراکتورسازی واکنش نشان داده و برای آنها دست بزنند.
هوای شهر تبریز در حین برگزاری مسابقه 4 درجه زیر صفر است و تماشاگران با پتو روی سکوها خود را تجهیز کرده‌اند.
روی نیمکت تیم استقلال وحید طالب‌لو، محمدرضا خرسندنیا، پروپیچ، علیرضا رمضانی، امید نورافکن، محسن کریمی و امین حاج‌محمدی حضور دارند.
در حالی که بازیکنان تیم استقلال وارد زمین شده بود تا بدن‌های خود را گرم کنند، هواداران تیم تراکتورسازی در اقدامی عجیب علیه منصور پورحیدری که در سفر به تبریز غایب است و البته در بیمارستان بستری شده، شعار عجیبی را سر می‌دادند.
هواداران تراکتور البته نسبت به روزبه چشمی نیز واکنش داشتند و این بازیکن را از شعارهایشان بی‌نصیب نگذاشتند.
هواداران تیم تبریزی با سرعت در حال ورود به ورزشگاه هستند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره صعود استقلال به فینال جام حذفی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «صعود استقلال به فینال جام حذفی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?