مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57973 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تبلیغات طبقه بندی شده + انواع و مزیت

تبلیغات طبقه بندی شده + انواع و مزیت

تبلیغات طبقه بندی شده محلی است و به دلیل انتشار روزانه و دامنه وسیع، احساس نیاز بیشتری در مخاطب ایجاد می کند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تبلیغات به فعالیت ها و اقداماتی گفته می شود که با تولید اطلاعات، سعی در افزایش فروش یک کالا یا محصول دارد. شکل ‌های مختلف تبلیغات از گذشته در موارد مختلف استفاده می شدند که یکی از انواع آن تبلیغات طبقه بندی شده است. در این بخش آسمونی اطلاعات کاملی را در مورد تبلیغات طبقه بندی شده به شما ارائه می دهد. 

تبلیغات طبقه بندی شده به نوعی از تبلیغات گفته می شود که بیشتر در روزنامه ها و نشریات اینترنتی رایج است. تبلیغات طبقه بندی شده از تبلیغات های دیگر ازران تر است و در برخی موارد به صورت رایگان توزیع می شود.

تبلیغات طبقه بندی شده، از گذشته تا کنون


تبلیغات طبقه بندی شده
تبلیغات طبقه بندی شده

اصطلاح تبلیغات طبقه بندی شده از تبلیغات چاپی در نشریات گرفته شده است و از طریق همین رسانه های چاپی به اینترنت راه یافته است. پس از آن که روزنامه ها به تبلیغات آنلاین روی آوردند، تحولاتی در روند تبلیغات طبقه بندی شده نیز صورت گرفت. براساس آمار به دست آمده در سال 2003 درآمد تبلیغات طبقه بندی شده در بازار جهانی بیش از 100 میلیارد دلار بود. با رشد اینترنت، درآمد حاصل از تبلیغات های طبقه بندی شده رو به کاهش است. تبلیغات طبقه بندی شده آنلاین به تخصص بیشتری نیاز دارد و بازار عمومی برای تبلیغات ها و سایت های طبقه بندی شده در حال توسعه می باشند.

انواع تبلیغات طبقه بندی شده


مزیت تبلیغات طبقه بندی شده
مزیت تبلیغات طبقه بندی شده

این نوع تبلیغات در روزنامه ها بسیار کوتاه است که معمولا یک ستون از روزنامه را اشغال می کند. هزینه تبلیغات طبقه بندی شده در ازای هر خط یا کلمه دریافت می شود. انتشاراتی که وظیفه چاپ اخبار را دارند در گروه تبلیغات طبقه بندی شده قرار می گیرند. به طور کلی دو نوع تبلیغات طبقه بندی شده وجود دارد:

  • تبلیغات فروش کالا های شخصی
  • تبلیغات توسط مشاغل محلی

 

تبلیغات طبقه بندی شده کاربرد بسیاری در مشاغل دارد و برخی کسب و کارها برای استخدام کارمند جدید از آن استفاده می کنند.

 

مزیت های تبلیغات طبقه بندی شده


مزیت تبلیغات طبقه بندی شده
مزیت تبلیغات طبقه بندی شده

مخاطبان قشر پردرآمد

به گزارش نیلسن، خانواده هایی که درآمدشان از 100 هزار دلار بیشتر است، به خواندن روزنامه های چاپی تمایل بیشتری دارند (حدودا 82٪) تا خواندن روزنامه اینترنتی. بر اساس گزارش USA Today ، بیشتر خوانندگان روزنامه های چاپی از کارت اعتباری استفاده می کنند و هزینه متوسطی که می پردازند 2000 دلار در ماه است. در نتیجه، تبلیغات طبقه بندی شده و تبلیغات نمایشی از بهترین روش های اقتصادی برای دستیابی به مخاطبان با درآمد بالا می باشند.

روزنامه های محلی (local)

در حال حاضر، روزنامه USA Today دارای 35 روزنامه محلی در سراسر ایالات متحده می باشد. این بدان معنی است که تبلیغ کنندگان می توانند خدمات خود را در یک روزنامه بزرگ ارائه دهند و هم زمان به افراد نزدیک به محل خود دسترسی داشته باشند.

قابلیت خرید بالا

تبلیغات طبقه بندی شده شما می توانید میل به خرید بالاتری در افراد نسبت به سایر رسانه ها ایجاد می کند. در نتایج یک مطالعه آنلاین آمده است قدرت جذب مخاطب در تبلیغات طبقه بندی شده 7 امتیاز بالاتر از تبلیغات آنلاین است. با این حال، تبلیغات هایی که ترکیبی از این دو روش باشند تاثیر بیشتری بر مخاطب خواهند داشت. تبلغات های ترکیبی در پلتفرم های مختلف رسانه و افراد بسیای قرار می دهد و در شبانه روز به اطلاعات های شما دسترسی دارند.

هنگامی که افراد برای چک کردن ایمیل هایشان، ورق زدن روزنامه ها و مجلات وقت می گذارند، یعنی به صورت کاملا آگاهانه می توانند پذیرای تبلیغات یا مطالبی باشند که توجه آنها را جلب می کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره تبلیغات طبقه بندی شده + انواع و مزیت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تبلیغات طبقه بندی شده + انواع و مزیت» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید