کد مطلب:  51877 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
FA CUP ؛ چلسی 2 - 0 لیورپول ؛ بسنده کردن به فتح لیگ برتر به جای کسب سه گانه ؟!

FA CUP ؛ چلسی 2 - 0 لیورپول ؛ بسنده کردن به فتح لیگ برتر به جای کسب سه گانه ؟!

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی لیگ انگلیس بین دو تیم چلسی و لیورپول برگزار...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
FA CUP ؛ چلسی 2 - 0 لیورپول ؛ بسنده کردن به فتح لیگ برتر به جای کسب سه گانه ؟!
FA CUP ؛ چلسی 2 - 0 لیورپول ؛ بسنده کردن به فتح لیگ برتر به جای کسب سه گانه ؟!

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار یک هشتم نهایی جام حذفی لیگ انگلیس بین دو تیم چلسی و لیورپول برگزار شد که طی آن تیم چلسی موفق شد با برتری دو بر صفر از سد لیورپول عبور کرده و به مرحله یک چهارم پایانی راه پیدا کند تا تیم لیورپول کم کم از کسب تمام جام های ممکن کنار گذاشته شده و تنها به فکر فتح لیگ برتر باشد . بازی با برتری تیم لیورپول آغاز شد . این تیم که در این دیدار برخی از ستارگان اصلی خود مانند محمد صلاح را بر روی نیمکت قرار داده بود از همان ابتدای مسابقه با محوریت مانه حملات خود را آغاز کرد و می توانست در دقیقه 3 مسابقه به گل برسد . روی حرکت آدام لالانا درون محوطه جریمه و ارسال این بازیکن به روی دروازه ، توپ در میانه محوطه جریمه به سادیو مانه رسید و این بازیکن می رفت تا با یک ضربه والی دروازه را باز کند اما ضربه اش قدرت لازم را نداشت و کپا آریزابالاگا به راحتی توپ را در اختیار گرفت . در دقیقه 12 مسابقه نوبت به تیم چلسی رسید تا اولین موقعیت بسیار جدی خود را خلق کند . روی حرکت از سمت چپ توسط پدرو و ورود او به محوطه جریمه بود که این بازیکن با یک پاس عرضی توپ را برای بارکلی فرستاد اما او توپ را رها کرد تا به ویلیان برسد و این بازیکن به محض رسیدن به توپ اقدام به شوت زنی کرد اما ضربه اش با واکنش تماشایی آدریان همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد . اما روی شروع مجدد آدریان بود که طی یک اشتباه از مدافعین این تیم لیورپول و توپ ربایی از ویلیان بود که این بازیکن به محض دریافت توپ با یک ضربه محکم توپ را دقیقا به همان جایی فرستاد که آدریان حضور داشت اما دفع ناقص آدریان باعث شد تا توپ تغییر مسیر داده و وارد دروازه شود تا حساب کار یک بر صفر به سود شاگردان فرانک لمپارد شود . در دقیقه 20 مسابقه بود که تیم لیورپول می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما واکنش های دروازه بان تیم چلسی ، کپا آریزابالاگا ، مانع از ورود توپ طی سه مرحله به درون دروازه این تیم شد . روی ارسال توپ به درون محوطه جریمه بود که توپ طی چند رفت و برگشت به مانه رسید اما ضربه این بازیکن از درون شش قدم با واکنش کپا همراه شد . سپس توپ به اوریگی رسید و این بازیکن نیز می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند اما باز هم دروازه بان در برابر او ایستادگی کرد تا توپ برگشتی به جونز رسید ولی شلیک این بازیکن نیز بی ثمر بود و کپا برای بار سوم موفق شد تا دروازه تیمش را بسته نگه دارد .

chelsea-wins-against-liverpool-in-fa-cup-2020-2019
chelsea-wins-against-liverpool-in-fa-cup-2020-2019

اما در نیمه دوم مسابقه تیم چلسی می توانست در دقیقه 62 مسابقه ، گل دوم را نیز به ثمر برساند . روی ضربه آزاد اعلام شده برای تیم چلسی بود که میسون مونت پشت توپ قرار گرفت و می رفت تا با یک ضربه تماشایی دروازه را باز کند اما شلیک این بازیکن با برخورد به تیرک افقی دروازه راهی به گل پیدا نکرد و توپ به بیرون رفت . در دقیقه 64 مسابقه تیم چلسی موفق شد گل دوم خود را نیز به ثمر برساند . روی یک ضدحمله سریع از بازیکنان تیم چلسی بود که راس بارکلی از میانه زمین صاحب توپ شد و به سرعت به سمت دروازه تیم لیورپول حمله کرد . در حالی که این بازیکن در سمت راست خود پدرو را داشت موفق شد با یک حرکت به موقع و شلیک به سمت دیگر دروازه ، توپ را به دور از دستان آدریان راهی تور کرده تا حساب کار دو بر صفر به سود تیم چلسی شود . اما تیم چلسی می توانست در دقیقه 66 مسابقه کار را برای تیم لیورپول به اتمام برساند . باز هم روی ضد حمله و جا ماندن مدافعین تیم لیورپول و فرار عالی پدرو رودریگز بود که این بازیکن از میانه زمین با آدریان در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود اما ضربه بی دقت و ضعیف این بازیکن با برخورد به پای آدریان به گل تبدیل نشد تا تیم لیورپول هم چنان شانس برای بازگشتن به این دیدار را داشته باشد . در دقیقه 73 مسابقه این بار نوبت به اولویه ژیرو رسید تا موقعیتی دیگر را از دست بدهد . روی ورود این بازیکن به درون محوطه جریمه بود که او با یک سر توپ مدافع پیش روی خود را برداشت و می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک افقی دروازه به گل تبدیل نشد و در ادامه توپ در اختیار بازیکنان تیم لیورپول قرار گرفت . در نهایت بازی با برتری دو بر صفر تیم چلسی به اتمام رسید تا تیم لیورپول از حضور در مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی کنار گذاشته شود تا امکان کسب سه گانه نیز از بین برود .

: برای دریافت مشاوره درباره FA CUP ؛ چلسی 2 - 0 لیورپول ؛ بسنده کردن به فتح لیگ برتر به جای کسب سه گانه ؟! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «FA CUP ؛ چلسی 2 - 0 لیورپول ؛ بسنده کردن به فتح لیگ برتر به جای کسب سه گانه ؟!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید