مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  19925 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 9 دقیقه
ارزانترین مسافرت با سفر به این کشورها

ارزانترین مسافرت با سفر به این کشورها

قبل از هر سفر و ماجراجویی میزان هزینه سفر بیشترین دغدغه هرگردشگری در سراسر جهان خواهد بود، اما به تازگی و با...
زمان مطالعه: 9 دقیقه

cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries1
cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries1

قبل از هر سفر و ماجراجویی میزان هزینه سفر بیشترین دغدغه هرگردشگری در سراسر جهان خواهد بود، اما به تازگی و با ابداع روش های نوین گردشگری، سعی شده که سفر آسانتر شود تا قشر بیشتری از مردم امکان بستن بار سفر را داشته باشند. آسمونی در این بخش چند مقصد ارزان قیمت برای سفر را به شما عزیزان معرفی می کند.

بک پکرها Backpaker)) که فقط یک کوله پشتی به همراه دارند به عنوان گروه کثیری از مسافران و گردشگران امروزی دهکده جهانی شناخته شده اند. این گروه عمدتا دانشجویان جزو آن هستند، به دنبال یافتن مقاصد گردشگری ارزان قیمت در جهان هستند تا با صرفه جویی هایی مناسب به مناطق بیشتری سفر و دیدنی های زیادی را در کارنامه خود ثبت کنند. به همین دلیل چمدان قصد دارد ارزان ترین مقاصد گردشگری سال 2012 را به انتخاب همین گروه از ماجراجویان در سراسر جهان برایتان معرفی کند تا اگر شما هم با کوله پشتی خود راهی سفر هستید از نقشه راه ما استفاده کنید و سفری خاطره انگیزی را به خود هدیه دهید. چمدان سعی کرده با توجه به هزینه روزانه این مقاصد را به ترتیب به شما خوانندگان معرفی کند، بنابراین ارزان سفر کردن هرگز به معنی سفری بد و نامناسب نیست بلکه روشی بسیار جالب برای افزایش تعداد سفرهای ماست.

 1. هوی آن، ویتنام HOI-AN

هزینه روزانه حدود 5/14 دلار

اگر جاذبه های ویتنام را در ذهن خود مرور می کنید برای شما بهترین و ارزانترین شهر این کشور مرموز که زمانی میدان اصلی جنگ و خونریزی بوده است شهر هوی آن خواهد بود واقعا وقتی به این شهر سفر کنید تعجب خواهید کرد و هرگز تصور نمی کردید که با این صحنه های زیبا روبرو شوید و اینگونه از سفر به ویتنام لذت ببرید. به واقع این شهر ارزانترین پیشنهاد ما در آسیا به شماست. مردم دوستداشتنی و مناظر زیبا در کنار ساختمان های تاریخی می تواند یک هفته رویایی را برایتان به ارمغان بیاورد اقامت در این شهر درست مثل اقامت در یک موزه قدیمی مربوط به کشور چین برای هر ماجراجویی است.

احساس قدیمی بودن درکنار انواع بوهای مخصوص شهرهای آسیایی می تواند به واقع شما را به این شهر علاقمند کند رستوران های این شهر با پرداخت مبلغ معادل 2 تا 4 دلار وعده غذایی بسیار کامل و لذیذ را برایتان آماده خواهند کرد با خوردن این وعده غذای لذیذ طعم آسیا را می چشید.

 1. گوا – هندوستان GOA

هزینه روزانه حدود 15 دلار

هندوستان از قدیم الایام  در ذهن همگی ما جای سئوال بوده و علاقه به دیدین عجایب این سرزمین دلیل اصلی بسیاری از سفرهای گردشگران بوده است حالا اگر جاذبه های هندوستان را با تفریحات دریایی کنار هم داشته باشیم اما ارزان قیمت واقعا جالب توجه همگان است. بنابراین گوا در سرزمین عجایب شاید بهترین و ارزانترین گزینه سفر برای ماجراجویانی که دوست دارند ارزان سفر کنند خواهد بود. این منطقه که هنوز ردپای پرتغالی ها را به خود دارد سالانه تعداد بی شماری گردشگر را به خود جلب می کند هتل های ارزان قیمت که قیمت آنها از شبی 10 دلار شروع می شود و رستورانهایی که وعده غذایی کامل و لذیذ هندی را با پرداخت مبلغی معادل 2 دلار در اختیار شما خواهند گذاشت اما به یاد داشته باشید که اگر بار سفر به این جزیره بسته اید هرگز نزدیک سال نوی میلادی به این منطقه سفر نکنید چون ارزان نیست.

 1. چیانگ مای، تایلند Chiang Mai

هزینه اقامت روزانه برای بک پکرها در این شهر حدود 10/18 دلار روزانه است

هرچند به ظاهر بانکوک شهر ارزان قیمتی برای گردشگران سراسر جهان است اما شهر کوچک چیانگ مای در این سرزمین سرسبز گزینه بهتری از پایتخت شلوغ است و البته جذابتر از دیگر شهرها برای گردشگرانی که به دنبال آرامش و جاذبه های طبیعی هستند. اگر بانکوک یکی دو روز هر گردشگری را به خود جذب می کند شهر پیشنهادی ما شاید با قیمت ارزانتر و مناطق دیدنی تر و البته فروشگاههای ارزانتر می تواند برای هفته ها شما را به خود جلب کند. هتل های این شهر با قیمت هر شب 5 دلار اتاق مناسبی را در اختیار شما قرار خواهند داد و با هزینه کردن 7 دلار یک اتاق رویایی را اجاره خواهید کرد اما برای خوراک تنها 4 دلار کافی است تا سفره ای رنگین را تجربه کنید و همانند شاهان آسیایی وعده غذا بخورید.

cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries2
cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries2

 1. قاهره – مصر

هزینه روزانه 75/21 دلار برای گردشگران

هرچند مصر و شهر تاریخی قاهره ارزش دیدن با هر قیمتی را داشته و دارد اما  ارزان هم می توان از تاریخ مصر باستانی سردرآورد – مسئولان گردشگری مصر برای جذب هرچه بیشتر گردشگران به کشورشان سعی کرده اند امکان سفر را برای هر نوع گردشگری با هر بودجه ای فراهم کنند بنابراین ماجراجویانی که ارزان سفر می کنند می توانند هتل های مناسب و ارزان قیمتی از شبی 12 دلار در قاهره بیابند اما به یاد داشته باشید که سفر مصر باستان با قایق سواری روی رود نیل کامل خواهد شد  و لذت خوردن یک وعده غذای مصری روی قایق را هرگز فراموش نکنید.

 1. بالی در اندونزی

هزینه اقامت روزانه 89/21

وقتی تبلیغات سفر به کشور بالی را می بینیم فکر می کنید این منطقه فقط برای ثروتمندان ساخته شده و فقط رویای سفر به آن جزیره زیبا را باید در سر بپرورانیم اما تنها با روزی حدود 22 دلار می توان این رویای شیرین را به واقعیت تبدیل کرد جزیره بالی پذیرای هرگونه گردشگری با هر بودجه ای است اما باید بدانید از سفرتان به این منطقه زیبا چه انتظاری دارید  گردشگران می توانند از 15 دلار برای اقامتشان هتل بیابند و با پرداخت 3 دلار هم وعده غذایی کامل را امتحان کنند اما لازم به یادآوری است که بالی امکانات بسیاری برای لذت بردن از جزیره به صورت رایگان را برای گردشگران فراهم کرده بنابراین به یاد داشته باشید از تمام امکانات ایجاد شده به خوبی استفاده کنید.

 1. سیم ریپ در کامبوج SIM REAP-COBODIA

هزینه اقامت روزانه 70/23 دلار برای گردشگران

شاید بهترین شهر گردشگرپذیر در این فهرست به شما شهر سیم ریپ در کشور زیبای کامبوج باشد و اگر از جذابیت معبد انکوروات در این منطقه بگذریم امکانات بسیار ارزان و با کیفیت این شهر می تواند دلیل اصلی سفر گردشگران به این شهر باشد. به غیر از بلیت های ارزان قیمت یک روزه ، دو روزه ، سه روزه بازدید از این معبد تاریخی که به عنوان یکی از جاذبه های اصلی جهان شناخته شده می توان از خوردن وعده غذایی لذیذ و کامل تنها با پرداخت 3 دلار لذت برد. به واقع این شهر می تواند بهترین انتخاب شما در این دهکده جهانی برای ارزان سفر کردن باشد اما به یاد داشته باشید که از تیرماه تا اواخر شهریورماه فصل باران های سنگین در این کشور است بنابراین برنامه سفر خود را به دقت مرور کنید تا لذت واقعی سفر به کامبوج را امتحان کنید.

 1. سوسکو در کشور پرو CUSCO-PERU

هزینه اقامت روزانه 94/23 دلار

هرچند ماچوپیچو می تواند تنها دلیل سفر هر گردشگر به کشور باستانی پرو باشد اما شهر سوسکو که نزدیک این منطقه تاریخی یعنی ماچوپیچو واقع شده با قیمت های ارزان قیمت خود می تواند بسیاری از ماجراجویان را به خود جذب کند . مناظر زیبای شهری و اقامتگاههای بسیار ارزان قیمت می توانند هزینه بازدید از ماچوپیچو را برای شما میسر کنند هرچند هزینه بازدید از این منطقه تاریخی با قطار حدود 150 دلار خواهد بود اما اگر قبل از آن صرفه جویی کرده باشید می توانید به راحتی هزینه 150 دلاری سفر به ماچوپیچو را بپردازید.

cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries3
cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries3

 1. کارتاجنا در کلومبیا Cartagena-Colomia

هزینه روزانه 50/24 دلار برای هر نفر

شاید با دیدن نام کشور کلومبیا، با توجه به ناامنی های این کشور زیاد علاقمند به سفر به این کشور نباشید اما استراحت در ساحلی زیبا و اقامتی ارزان هرگز مواردی نیست که از نظر گردشگران و ماجراجویان دور بماند به همین دلیل شهر کارتاجنا در کلمبیا توانسته با فراهم کردن این شرایط نظر بیشتر گردشگران را به این منطقه زیبا جلب کند  به یاد داشته باشید که امنیت این شهر کاملا تضمین شده بنابراین بار سفر به این شهر را ببندید و با خوردن غذاهای خوشمزه محلی و دیدن مناظر بسیار زیبای این کشور از سفرتان تنها با روزی حدود 25 دلار لذت ببرید.

 1. پاناماسیتی – پاناما

هزینه روزانه 40/26 دلار برای هر نفر

نام پاناما برای همگی ما نامی آشناست چون از کتابهای درسی آن را به یادگار داریم شاید برخی از ما رویای سفر به این کانال معروف جهان را در دوران کودکی در سر داشتیم بنابراین با دقت این متن را مطالعه کنید چون تنها با هزینه های حدود 27 دلار  برای هر روز می توانید رویای دوران کودکی خودتان را به واقعیت نزدیک کنید . شب نشینی ها، رستوران ها در کنار جاذبه های تارخی این شهر از دلایل اصلی سفر بسیاری گردشگران است البته هرگز آبتنی در این منطقه را نباید فراموش کرد چون سواحل بسیار زیبای پاناماسیتی از جاذبه های اصلی این شهر برای گردشگران خارجی و داخلی است.

 1. کراکوف – لهستان

هزینه روزانه 11/29 دلار

بالاخره نوبت به اروپا رسید و اولین شهر ارزان قیمت اروپایی برای بک پکرها شهر کراکوف در کشور زیبای لهستان است. اگرچه رقم هزینه های روزانه این شهر زیاد هم ارزان به نظر نمی رسد اما این مبلغ در مقایسه با شهر دیدنی پراگ بسیار ارزانتر است و می توان با مبلغی بسیار کمتر همان حال و هوای پراک را تجربه کرد. این شهر اروپایی می تواند با ساختمان ها، رستورانها و جذابیت های تاریخی اکثر گردشگران و بک پکرها را بخود ببیند اما نکته بسیار جالب این است که اگر بعد از ظهر در میدان اصلی شهر حاضر شوید تعداد زیادی از ماجراجویانی مثل خودتان که ارزان سفر می کنند را ببینید پس نگران تنهایی در قاره سبز نباشید چون مثل شما بسیار هستند .

 1. بوئینس آیرس – آرژانتین

هزینه اقامت روزانه 54/31  دلار

این شهر در جنوب آمریکا به عنوان یکی از شهرهای گران معروف شده اما جذابیت های شهر باعث شده تا نظر گردشگران همیشه به این شهر جلب می شوند به همین دلیل معرفی مکانهای ارزان قیمت جهت اقامت و خوراک در این شهر می تواند برای ماجراجویانی که قصد ارزان سفر کردن را دارند مفید باشد. به هر حال می تواند با نزدیک 32 دلار روزانه به این شهر بسیار معروف سفر کرد و از دیدنی های این شهر بخصوص رقص های محلی مردم آن لذت برد. جالب توجه این است که هر ساله بسیاری از گردشگران که به این شهر سفر می کنند گیاه خوار هستند بنابراین نوع رژیم غذایی شما هرگز نمی تواند به عنوان مانع سفر شما به بوئینس آیرس باشد.

cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries4
cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries4

 1. بوداپست – مجارستان

هزینه روزانه برای سفر 95/37 دلار

از جنوب آمریکا دوباره به قاره سبز یعنی اروپا برمی گردیم این شهر که در گذشته تجارب ناگواری را داشته امروزه حضور تعداد بیشماری گردشگر شاد را به خود می بیند. بوداپست با توجه به جاذبه های بسیار زیبای تاریخی خود و غذاهای خوشمزه مجاری با هزینه ای حدود 38 دلار روزاننه گزینه ای بسیار مناسب برای علاقمندان به سفر در قاره سبز باشد ولی به یاد داشته باشید که در این شهر می توان هتل از شبی 21 دلار به بالا بیابید و غذاهای محلی با طعمی رویایی با قیمتی مناسب در دسترس شما خواهد بود.

 1. آنتالیا – ترکیه

هزینه روزانه اقامت در این شهر ساحلی 81/40 دلار

ترکیه به عنوان کشوری گردشگرپذیر توانسته نیاز هرگونه گردشگر را برآورده کند اما آنتالیا و سواحل زیبای آن و البته تفریحات دریایی این شهر تاریخی می تواند با هزینه ای حدود 41 دلار روزانه تعداد بیشماری از گردشگران را به خود جلب کند . هتل های آنتالیا با قیمتی حدود شبی 15 دلار  به بالا قادر به پذیرایی از مهمانان خود هستند و البته خوراکی و غذاهای خوشمزه ترکی به ارزانی یعنی حدود 5 دلار در دسترس شما خواهند بود. بنابراین آنتالیا با آفتاب ، سواحل و تفریحات و خوراکی های خوشمزه خود مقصد بسیاری از گردشگرانی که ارزان سفر می کنند خواهد بود.

 1. کشور نیوزلند

هزینه اقامت روزانه حدود 65 دلار

آخرین پیشنهاد چمدانی ما برای گردشگرانی که ارزان سفر می کنند بطور کلی کشور نیوزلند انتخاب شده اگرچه شاید دیدن رقم 65 دلار زیادهم خوشایند بک پکر ها نباشد اما امکانات بسیار زیادی برای اقامت رایگان و البته غذای مجانی در این کشور مهیاست به این صورت که اگر علاقمند باشید می توانید در مزارع کار کنید و جای خواب و خوراک رایگان دریافت کنید اما اگر قصد کارکردن ندارید و صرفا به تفریحات فکر می کنید با هزینه کردن رقمی معادل 65 دلار روزانه می توان سفری خوش را در این سرزمین تجربه کرد. اما مهمترین مقاصد  بک پکرها در این کشور اوکلند Aukland و کوئینزتون Queens town برای این گردشگران معرفی شده است.

cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries5
cheapest-travel-by-traveling-to-these-countries5

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ارزانترین مسافرت با سفر به این کشورها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ارزانترین مسافرت با سفر به این کشورها» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید