برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد | آسمونی
کد مطلب: 38328 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد

برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد

به گزارش آسمونی:برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد.

شهنام صفاجو مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» ضمن اعلام این خبر افزود: امسال با اضافه شدن سالن ششم پردیس چارسو که بیش از 250 صندلی دارد، امکان بهتری برای میزبانی علاقمندان فیلم‌های مستند فراهم آمده و امیدواریم رضایت خاطر مستندسازان و مخاطبان محترم حاضر در جشنواره فراهم شود.

وی تاکید کرد: کارگاه‌های آموزشی جشنواره «سینماحقیقت» در سالن شماره 2 چارسو و بازار فیلم مستند نیز در انتهای طبقه ششم این مجموعه برپا خواهد شد. اتاق VIP‌، پلاتوی برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، غرفه‌ بخش‌های مختلف جشنواره اعم از دبیرخانه، روابط عمومی، وب‌سایت، ستاد خبری، نشریه روزانه، پژوهش، بازرگانی، بین‌الملل و... هم در طبقه ششم پردیس چارسو مستقر خواهند شد تا به شکل متمرکز پاسخگوی مراجعان باشند.

مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» یادآور شد: کیفیت مطلوب سیستم نمایش سالن‌های پردیس سینمایی چارسو که همه‌ آثار منتخب جشنواره را با فرمت DCP پخش می‌کند به انضمام اهمیت تمرکز ستاد جشنواره در یک مکان و فراهم آوردن شرایط بهتر برای همراهی مهمانان، مستندسازان و اصحاب رسانه‌ حاضر در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از دلایل ادامه‌ برگزاری این رویداد در پردیس سینمایی چارسو است.

صفاجو در پایان گفت: امسال هم جلسات نقد و بررسی فیلم‌های منتخب جشنواره در پلاتوی طراحی‌شده‌ فضای باز طبقه ششم چارسو برگزار خواهد شد.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 18 تا 25 آذرماه 1397 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، برگزار خواهد کرد.

منبع:مهر

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «برای سومین سال متوالی، پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?