کد مطلب: 18487 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
استفاده از سیم کارت اعتباری در عراق

استفاده از سیم کارت اعتباری در عراق

بهترین روش ارتباط از عراق با ایران،‌ سیم کارت های اعتباری عراقی می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

استفاده از سیم کارت اعتباری در عراق

بهترین روش ارتباط از عراق با ایران،‌ سیم کارت های اعتباری عراقی می باشد. این سیم کارت ها توسط سه شرکت Zain ، Asiacell و Korek ارائه می شود و تفاوت آنها در قیمت و میزان شارژ اولیه اش می باشد. دقت کنید که سیم‌کارت‌های عراقی که در اختیار زائرین قرار دارد تاریخ مصرف محدود دارند و پس از اولین تماس تا 15‌روز فعالند و پس از آن می‌سوزند. پس هنگام خرید نزد فروشنده، سیم‌کارت را تست کنید و با وارد‌کردن کد مانده شارژ تاریخ اعتبار آن را چک کنید. برای خرید سیم‌کارت با تاریخ مصرف بالا و عمر بیشتر باید از مراکز معتبر و با همراه داشتن پاسپورت اقدام به خرید کنید.

تعرفه تماس در عراق
تماس از آسیاسل به آسیاسل هر ثانیه 3‌دینار، تماس از آسیاسل به سایر اپراتورهای عراق هر ثانیه ‌5دینار، تماس با ایران هر دقیقه 240‌دینار(720‌تومان)، پیامک از آسیاسل به آسیاسل 50‌دینار و پیامک به ایران 150‌دینار(حدود 450تومان) است. سیم‌کارت برای کسی که قصد دارد فقط در یک سفر استفاده کند، گران است و معمولا کسانی که زیاد به عراق سفر می‌کنند مثل مدیران کاروان‌ها از سیم‌کارت زین استفاده می کنند.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «استفاده از سیم کارت اعتباری در عراق»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?