کد مطلب:  16284 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خصوصیات متولدین ماه بهمن

خصوصیات متولدین ماه بهمن

ماه بهمن دومین ماه از فصل زمستان است. رنگ مورد علاقه متولدین این ماه آبی می باشد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

متولدین ماه بهمن در فصل زمستان به دنیا آمده اند. آنها حساس و نکته سنج هستند و در کل برای موفقیت و احساس رضایت در زندگی خودشان نیاز به همسری ماجراجو و اهل مخاطره و ریسک دارند. در ادامه با آسمونی باشید تا به خصوصیات کامل متولدین این ماه بپردازیم.

خصوصیات کلی

  • سمبل : آب گیر
  • عنصر : هوا
  • سیاره : اورانوس
  • اعداد شانس : 1 و 7
  • سنگ خوش یمن : یاقوت ارغوانی
  • رنگ : آبی
  • حیوان : پرندگان درشت اندام
  • شخصیت: ثابت، بی توجه، آزاد و مستقل

اگر عاشق متولد بهمن باشید با تمام وجود عاشق شما خواهد شد تنها نکته ای که باید از آن دوری جویید این است که بر سر راه پیشرفت او قرار نگیرید. او عاشقی صادق است. دیر عصبانی می شود. آزار دهنده نیست. برنامه های خودش را دارد. هرگز تغییر نخواهد کرد. اگر نتوانید خود را با ایده های گوناگون مذهبی، فرهنگی و اجتماعی او هماهنگ کنید هرگز شانسی برای دستیابی به عشق پایدار او نخواهید داشت.

خصوصیات مرد متولدبن بهمن

مرد متولد بهمن جذاب ترین مرد در طالع بینی است. هم مرد و هم زن متولد بهمن برج مثل آهن ربا مرد مرا به خود جذب می کنند. وقتی بفهمد او همان کسی است که شما به دنبالش هستید، در جهت مخالف شما می دود.

او را در هر گروه یا انجمنی می توانید پیدا کنید مطمئن باشید که عضو هر گروهی باشد، به نحو شایسته ای عمل می کند در ضمن او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می کند. بطور کلی او کسی است که می توانید در حالیکه در گفتگوی مهمی شرکت کرده، خوب گوش دهد و بفهمد که در آن سر سالن چه اتفاقی می افتد. مرد متولد بهمن بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه می رسد مثل خفاش کور می شود.

خصوصیات زن متولدین بهمن

 بسیار غافلگیر کننده، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی، کنجکاو،‌ غیر قابل پیش بینی و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زنا شویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است.

باور کنید نمی توان زن متولد بهمن را به خوبی توصیف کرد و اینکه شبیه به چیست!! چون زن متولد بهمن پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها کوتاه می کند و دامنی می پوشد که قوزک پایش را هم می پوشاند. زنان متولد برج بهمن اولین کسانی بودند که سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالویی و رژلب ارغوانی مصرف کردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور کردن رنگها دارند. همه ما می خواهیم که دیگران ما را دوست بدارند اما هر یک به روشهای مختلف. تا جایی که می توانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد. اگر همسر شما متولد برج بهمن است انتظار نداشته باشید که آرام بنشیند، دمپایی شما را جفت کند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر کاکائو درست کند. اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود، او را فرزند« قوس و قزح» یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.

سیاره حاکم بر رفتار او اورانوس و عنصر حاکم بر طبیعت او باد است. به این دلیل است که در عشق خود بسیار جدی و وفادار است .

: برای دریافت مشاوره درباره خصوصیات متولدین ماه بهمن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «خصوصیات متولدین ماه بهمن» در کادر زیر بنویسید :

9 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید