کد مطلب:  57986 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سقوط اتوبوس تیم فوتبال در جاده چالوس/ یک نفر فوت کرد

سقوط اتوبوس تیم فوتبال در جاده چالوس/ یک نفر فوت کرد

بهمن در جاده چالوس به اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری نوشهر برخورد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

برف و کولاک در جاده چالوس حوادثی را در پی داشت.
مدیرکل بحران استانداری البرز گفت: در پی سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس سرنشینان یک دستگاه اتوبوس گرفتار شدند که توسط عوامل امدادی این استان نجات یافتند.

به گزارش آسمونی، محمدرضا فلاح نژاد در این باره گفت: بامداد روز شنبه 23 اسفند در پیچ سرهنگ جاده چالوس، بهمنی از برف به اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری نوشهر برخورد کرد و باعث واژگونی اتوبوس و سقوط آن از ارتفاع حاشیه جاده به پایین شد.

سقوط اتوبوس تیم فوتبال در جاده چالوس/ یک نفر فوت کرد
سقوط اتوبوس تیم فوتبال در جاده چالوس/ یک نفر فوت کرد

بهمن به اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری نوشهر برخورد کرد.

این حادثه باعث فوت یک نفر و مصدومیت 19 نفر از سرنشینان اتوبوس شد. جمعه شب 22 اسفند نیز بر اثر سقوط بهمن، پنج سرنشین یک خودروی سواری دچار حادثه شدند که توسط عوامل امدادی هلال احمر نجات یافتند.

گفتنی است تیم شهرداری نوشهر یکی از تیم های حاضر درمرحله دوم لیگ 3 است که در روزهای اخیر برای برپایی اردوی تدارکاتی و هم چنین انجام چند بازی دوستانه با تیم های سایپا و بادران به تهران سفر کرده بود که در بازگشت به نوشهر دچار چنین حادثه ای شد.

هدایت این تیم بر عهده محسن بنگر بازیکن سابق تیم های سپاهان و پرسپولیس است. هنوز در خبرها مشخص نشده کسی که دار فانی را وداع گفته از بازیکنان یا کادر فنی یا مدیریتی تیم بوده است. اما با توجه به مصدومیت 19 نفر به نظر می رسد بازیکنان تیم شهرداری نوشهر به دلیل سقوط اتوبوس با پایین جاده دچار مصدومیت های جدی شده اند. این در حالی است که این تیم آماده می شد تا بازی های خود را از فروردین ماه برگزار کند.

منبع: خبر ورزشی

: برای دریافت مشاوره درباره سقوط اتوبوس تیم فوتبال در جاده چالوس/ یک نفر فوت کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سقوط اتوبوس تیم فوتبال در جاده چالوس/ یک نفر فوت کرد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید