کد مطلب: 39537 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه الکترونیک مصرفی ( CES )

نمایشگاه الکترونیک مصرفی ( CES )

نمایشگاه CES هر ساله در ماه ژانویه در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود و در آن از لوازم الکتریکی ، لوازم خانگی ،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایشگاه الکترونیک مصرفی ( CES )
نمایشگاه الکترونیک مصرفی ( CES )


نمایشگاه CES هر ساله در ماه ژانویه در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود و در آن از لوازم الکتریکی ، لوازم خانگی ، گجت ها ، تلفن های هوشمند ، لپتاپ ها ، اینترنت اشیاء ، واقعیت مجازی ، خودرو و ... رونمایی می شود.

به گزارش آسمونی ، هر سال با آغاز سال نوی میلادی ، علاقه‌مندان دنیای فناوری به انتظار شروع نمایشگاه CES می نشینند تا با آخرین دستاوردهای هریک از شرکت‌های محبوبشان آشنا شوند.

واژه CES مخفف عبارت Consumer Electronics Show می باشد و به معنای نمایشگاه الکترونیک مصرفی است.

ces
ces


این نمایشگاه بصورت سالیانه در هفتم ژانویه شروع به کار می‌کند. محل کنونی این نمایشگاه در لاس وگاس ایالت نوادا در ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

نمایشگاه CES یکی از بزرگترین رویدادهای دنیای تکنولوژی است. در نمایشگاه CES معتبرترین شرکت ها، آخرین دستاوردها و نوآوری های خود را به معرض نمایش می گذارند.

به عبارتی این نمایشگاه را می توان آینه‌ی تمام‌نمای فناوری در جهان خواند.

سی‌ای‌اس انجمنی جهانی برای افرادی است که می‌خواهند در صنعت فناوری به پیشرفت و شکوفایی دست یابند و خود را به دنیا و مشتاقان فناوری معرفی کنند. این نمایشگاه بیش از 40 سال به عنوان مکانی تأیید شده به مبتکران و فناوری‌های موفق خدمت می‌کند.

این نمایشگاه بازید برای عموم ندارد و فقط با مجوز می‌توان وارد آن شد.

در رویداد ces هزاران شرکت مختلف شرکت می کنند و دستاوردهای خود را در مجموعه‌ای به مساحت 250 هزار مترمربع به نمایش خواهند گذاشت. بیش از یک سوم حاضرین در نمایشگاه CES، از خارج خاک آمریکا در لاس‌وگاس حاضر می شوند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «نمایشگاه الکترونیک مصرفی ( CES )»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?