مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  14645 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش قیمت سیمان در سال جدید

افزایش قیمت سیمان در سال جدید

1395/1/27به گزارش آسمونی به نقل از گروه اقتصاد خبرگزاری میزان سید محمد اتابک رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
1395/1/27
به گزارش آسمونی به نقل از گروه اقتصاد خبرگزاری میزان سید محمد اتابک رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت سیمان گفت: همانطور که سال جدید، سال بهتری برای تولید کشور پیش بینی شده است، انتظار می رود صنعت سیمان هم از شرایط دشواری که سال گذشته داشت، عبور کند.
 
اتابک در مورد قیمت گذاری سیمان در سال جدید گفت: باید به میزان نرخ تورم و با توجه به افزایش هزینه های تولید سیمان، باید به قیمت محصول نهایی اضافه شود که در سال جدید این افزایش قیمت طبیعی است.
 
وی ادامه داد: طبق وعده ای که به فعالان صنعت سیمان داده شده، قرار است آنچه دولت بابت گاز سال 93 به صنایع سیمان بدهکار است، در سال جدید پرداخت شود. امیدواریم این وعده عملی شود. با این شرایط پیش بینی می شود که در سال جدید شرایط بهتری در صنعت سیمان رقم بخورد. هرچند که برخی مشکلات در بخش صادرات همچنان پابرجاست چراکه کشور عراق به عنوان همسایه ایران و مقصد صادراتی سیمان با کاهش مصرف مواجه شده است.
 
486673_670
486673_670
 
 
 
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت سیمان در مورد افزایش موجودی انبار کارخانجات سیمان در سال گذشته، گفت: با توجه به تدبیر انجمن، روند افزایشی موجودی انبار متوقف شد و خواب کالا در انبارها کاهش پیدا کرد.
 
اتابک افزود: نگاه اصلی صنعتگران در حوزه سیمان و فولاد به بخش مسکن است که می تواند موتور محرک اصلی باشد. انتظار می رود دولت با سیاست گذاری در بخش مسکن، زمینه را برای خروج از رکود در این بخش فراهم کند. وزارت راه و شهرسازی قرار است که چنین سیاستی را دنبال کند اما هنوز اتفاقی در این بخش رخ نداده است. امیدواریم دولت به این موضوع توجه بیشتری نشان دهد تا در سال جدید مسکن از رکود خارج شود و این موتور محرک موجب به حرکت درآمدن صنایع توسعه ای کشور نظیر سیمان، فولاد و سایر صنایع ساختمانی شود.
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره افزایش قیمت سیمان در سال جدید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش قیمت سیمان در سال جدید» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید