کد مطلب:  39218 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثروتمندترین سلبریتی های جهان سال 2018

ثروتمندترین سلبریتی های جهان سال 2018

«جورج لوکاس» خالق مجموعه «جنگ ستارگان» با ثروتی بالای 5 میلیارد دلار، در صدر فهرست ثروتمندترین‌ها ایستاد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

«جورج لوکاس» خالق مجموعه «جنگ ستارگان» با ثروتی بالای 5 میلیارد دلار، در صدر فهرست ثروتمندترین چهره های مشهور قرار گرفت. این فهرست را روز چهارشنبه نشریه معتبر فوربز منتشر کرد. او در سال 2012 شرکت فیلم «لوکاس» را به قیمت 4 میلیارد دلار به شرکت دیزنی فروخت.

آسمونی: نفر دوم لیست، «استیون اسپیلبرگ» کارگردان صاحب سبک است که ثروتش 3 میلیارد و 700 میلیون دلار تخمین زده شده است. مجله «فوربز» پروژه «بازیکن شماره 1 آماده» را یکی از عوامل اصلی افزایش ثروت او عنوان کرده است.

«اپرا وینفری»، چهره مشهور تلویزیونی آمریکا، با ثروتی برابر دو میلیارد و هشتصد میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفت. سرمایه گذاری او در برنامه رژیم غذایی موسوم به Weight Watchers به میزان ثروتش افزود.

رتبه چهارم را «مایکل جوردن» بازیکن مشهور بسکتبال به دست آورد. ثروت او که بیشترش را مدیون برند کفش های ورزشی و سهمش در تیم بسکتبال «شارلوت هورنتس» است، حدود 800 میلیون دلار تخمین زده می شود.

celebrity-billionaires-2018
celebrity billionaires 2018

در رتبه پنجم، «کایلی جنر» قرار دارد که ثروتش 900 میلیون دلار تخمین زده شده است. «کایلی» بیست و یک ساله خواهر ناتنی «کیم» ، «کلوئی» و «کورتنی» کارداشیان است. او در سال 2016 با یک بسته 29 دلاری ماتیک و مداد لب قدم به بازار پررونق محصولات آرایشی گذاشت. از آن زمان تاکنون، بالای 630 میلیون دلار محصول آرایشی فروخته است. مجله «فوربز» هر سال این فهرست را که شامل ورزشکاران، چهره های دنیای سرگرمی، و کارآفرینان زن است، تهیه می کند.

: برای دریافت مشاوره درباره ثروتمندترین سلبریتی های جهان سال 2018 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ثروتمندترین سلبریتی های جهان سال 2018» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید