کد مطلب:  29697 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
چالش مجید و گربه از کجا آمد !؟

چالش مجید و گربه از کجا آمد !؟

این روز ها ویدیو هایی در فضای مجازی منتشر می شود که درباره چالش مجید و گربه است. در این ویدیوها که به چالش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
چالش مجید و گربه از کجا آمد !؟
چالش مجید و گربه از کجا آمد !؟


این روز ها ویدیو هایی در فضای مجازی منتشر می شود که درباره چالش مجید و گربه است. در این ویدیوها که به چالش مجید و گربه شناخته می شود افراد با فیلم گرفتن از گربه ها در خیابان و صدا زدن آنها به اسم مجید از آنها فیلم می گیرند. گربه ها با شنیدن صدای مجید برمی گردند و به دوربین نگاه می کنند و این حرکت ظاهرا جالب، به عنوان یکی از سرگرمی های جدید کاربران فضای مجازی را به خود مشغول کرده است. آسمونی در این بخش در مورد چالش مجید و گربه بیشتر صحبت می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

چالش مجید و گربه از کجا آمد؟

گربه ها سال های زیادی است که در میان انسان ها زندگی می کنند و تا حدودی به انسان ها خو گرفته اند. گربه های محیط شهر معمولا از پسماندهای غذایی زباله دان ها تغذیه می کنند و غذا دادن آدمیان به آنها باعث شده است که زندگی در محیط شهری و بین آدم ها برایشان مطلوب باشد.

با این تفاسیر صدا زدن گربه ها به هر اسم یا هر نوع صدایی معمولا باعث جلب توجه آنها می شود و اینگونه نیست که مثلا با گفتن یک کلمه یا اسم خاص مثل مجید توجهشان جلب شود.

به هر حال ما ایرانیان آدم های مفرحی هستیم و معمولا از هر چیزی یک سوژه خنده می سازیم و این بار داستان مجید و گربه سوژه خنده ما شده است.

ماجرای چالش مجید و گربه در فضای مجازی چیست؟

یک دامپزشک در خصوص چالش مجید و علت واکنش گربه ها به عبارت مجید گفت: چندی است که چالش مجید توجه مردم را در فضای مجازی جلب کرده است آن هم به این علت است که گربه ها دو دسته هستند، گربه هایی که وحشی هستند و از انسان ها فرار می کنند و گربه هایی که دستی ، آشنا و مرتبط با انسان ها هستند و در نزدیکی انسان ها زندگی می کنند.

دکتر فرهی در ادامه تصریح کرد: گربه های مرتبط با انسان صدای انسان را زیاد شنیده اند و با آن آشنا هستند . انسان ها گربه ها را صدا می زنند و از این طریق به آنها غذا می دهند به همین علت برخلاف گربه های وحشی گربه های دستی و آشنا با انسان براحتی با صدا و از دست انسان ها غذا می خورند.

وی تاکید کرد: این رفتار و واکنش گربه ها به عبارت مجید کاملا طبیعی بوده و به علت گرسنگی بوده است که این حیوانات فکر می کنند که با شنیدن عبارت و صدای انسان قرار است غذایی به آنها داده شود.

این دامپزشک در خصوص اینکه آیا این اتفاق فقط در گربه ها ست یا سایر حیوانات هم اینگونه به صدای انسان و بعضی از عبارات واکنش نشان می دهند گفت: دیگر موجودات مثل سگ هم همین گونه اند ولی چون حساسیت ما انسان ها در این خصوص کم بوده است ، کسی از این شرایط فیلم نگرفته است.

در نهایت این دامپزشک از مردم خواهش کرد چون به فصل سرما نزدیک می شویم و در این فصل غذای این حیوانات کم می شود، زمانی که برای ایجاد شادی، صدا کردن گربه ها با نام مجید را انجام می دهیم و از این رفتار لذت برده و فیلم هم می گیریم،حتما به آنها غذا داده و به فکر آنها باشیم.
: برای دریافت مشاوره درباره چالش مجید و گربه از کجا آمد !؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چالش مجید و گربه از کجا آمد !؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید