مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  22333 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نحوه دریافت وام خودرو

نحوه دریافت وام خودرو

اگر متقاضی خرید خودرو صفر هستید و بودجه‌تان به خرید این نوع نمی‌رسید، وام خودرو به شما در این امر کمک می‌کند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرایط دریافت وام خودرو

اگر متقاضی خرید خودرو صفر هستید و بودجه‌تان به خرید این نوع نمی‌رسید، وام خودرو به شما در این امر کمک می‌کند. پورتال آسمونی در این بخش همه اطلاعات مورد نیاز برای اخد وام خودرو از جمله شرایط و مدارک و مراحل آن را به طور کامل برای شما عزیزان تشریح می کند.لازم به ذکر است که شرایط گفته‌شده و مبلغ وام در بانک‌های مختلف متفاوت بوده و حتی برخی بانک‌ها تا 10 میلیون تومان هم به شما در این امر کمک می‌کنند.

1- کپی سند محل سکونت یا اجاره‌نامه
2- کپی  تمام صفحات شناسنامه ضامن و متعهد
3- کپی کارت ملی ضامن و متعهد (پشت و رو)
4- گواهی کسر حقوق برای ضامن و متعهد
5- فیش حقوق و حکم کارگزینی ضامن و متعهد
6- معرفی‌نامه دانشگاه جهت پرداخت تسهیلات
7- تقاضای کتبی متعهد
8- تکمیل فرم‌های بانکی (2 سری قرارداد، 2 سری نمونه 217، یک برگ اختیارنامه، یک برگ نمونه 390)
9- افتتاح حساب بانکی در شعبه
10- پیش‌فاکتور خرید خودرو از خودروسازان  داخل جهت وام خودرو
11- پیش‌پرداخت‌های لازم موقع اعطای تسهیلات توسط متقاضی به حساب

به دلیل شرایط رکودی در بازار خودرو، برخی خودروسازان به پرداخت تسهیلات با نرخ سود صفر درصد برای خرید خودرو اقدام کرده اند که این موضوع نشان می دهد تعیین قیمت خودرو از سوی بازار و اتکای آن به نظام عرضه و تقاضا نفع عمومی مردم را در پی داشته است.وام خودرو با کم شدن دخالت نهادهایی همچون پلیس، سازمان حمایت، تعزیرات و شورای رقابت در صنعت خودرو کشور، خودروسازان در شرایط رکودی بازار نه تنها تن به افزایش قیمت ها نداده اند، بلکه با در نظر گرفتن تسهیلاتی، شرایط خرید خودرو را برای مشتریان فراهم کرده اند.

نمونه آن بخش نامه اخیر شرکت سایپاست که برای فروش محصولات خود وام های 10 تا 40 میلیون تومانی با سود صفر تا 21 درصد را در نظر گرفته و اقساط آن را 12 تا 18 ماهه تنظیم کرده است.بر اساس این گزارش دومین خودروساز بزرگ کشور، خودرو تیبا اس ایکس و ای ایکس2 را به ترتیب با وام 12 میلیون تومانی و نرخ سود 21 درصدی و وام 9 تا 16 میلیون تومانی با نرخ سود صفر تا 19 درصد، 15 تا 30 روزه به مشتریان واگذار می کند.

این گزارش حاکی از آن است که سایپا خودرو «سراتو» را با وام 30 تا 40 میلیون تومانی در اقساط 18 تا 24 ماهه به فروش رسانده و در ازای آن بسته به انتخاب مشتری نرخ سود صفر تا 10 درصد را دریافت می کند.کارشناسان معتقدند که این گونه روش فروش از سوی خودروسازان سبب خواهد شد تا فشار آنها برای دریافت تسهیلات کم شود و آنها با بازارسازی های گوناگون، به رفع مشکلات مالی بنگاه شان اقدام کنند. همه گیر شدن چنین روش هایی در بنگاه های بزرگ سبب خواهد شد تا بانک ها به تامین مالی بنگاه های متوسط و کوچک بپردازند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نحوه دریافت وام خودرو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نحوه دریافت وام خودرو» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید