مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  43515 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازیهای جدید کپکام بزودی معرفی می شوند

بازیهای جدید کپکام بزودی معرفی می شوند

شرکت کپکام یکی از فعالان صنعت بازیهای ویدئویی محسوب می شود که هر چند سال عناوین جدیدی منتشر می کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت کپکام یکی از فعالان صنعت بازیهای ویدئویی محسوب می شود که هر چند سال عناوین جدیدی منتشر می کند. در این بین گزارشی منتشر شده که نشان می دهد کمپانی کپکام به دنبال توسعه عناوین نسل جدید با موتورگرافیکی RE Engine است.شرکت ژاپنی در ابتدا  Resident Evil 7 را با موتورگرافیکی RE Engine توسعه داد و به نوعی باید این بازی را اولین عنوان کپکام دانست که با این موتور توسعه پیدا کرد. حتی دو بازی جدید  Devil May Cry 5 و ریمیک Resident Evil 2 نیز با همین موتور توسعه پیدا کرده است.

به تازگی در جریان گزارش مالی کپکام مشخص شد این کمپانی می خواهد بزودی بازیهای جدیدی معرفی کند که همگی از موتورگرافیکی RE Engine برخوردار هستند. بازیهایی که کپکام با این موتورگرافیکی توسعه داده، تقریبا همگی بازخورد مثبتی داشته و گرافیک جذابی هم برای آنها در نظر گرفته شده است.تمامی این موارد موجب شده تا کپکام تمایل به ادامه استفاده از این موتورگرافیکی پیدا کرده و حتی عناوین آینده نیز تحت همین موتور توسعه پیدا خواهند کرد. کپکام در جلسه با سرمایه گذاران مشخص کرده که می خواهد برای بازیهای نسل جدید خود موتور بهینه شده RE Engine را به کار گیرد. متاسفانه این شرکت ژاپنی دقیقا مشخص نکرده که چه بازیهای جدیدی را در آینده مشاهده خواهیم کرد.

زیرا تنها به موضوع توسعه چند عنوان جدید پرداخته شده است. پیش بینی می شود Resident Evil 8 یکی از این عناوین باشد و حتی اخیرا نیز بازی Devil May Cry 5 با همین موتورگرافیکی منتشر شد. موتورگرافیکی که با واکنش های مثبتی مواجه گشته و انتظار داریم شرکت ژاپنی به ادامه استفاده از آن بپردازد. تاکنون شایعات خاصی درباره عناوین آینده کپکام به بیرون درز نکرده و انتظار می رود در E3 2019 اخباری به گوش برسد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بازیهای جدید کپکام بزودی معرفی می شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازیهای جدید کپکام بزودی معرفی می شوند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید