کد مطلب: 58613 درج نظر
زمان مطالعه: 8 دقیقه
جدول برنامه ‌های رادیو و تلویزیونی نامزدهای انتخابات 1400

جدول برنامه ‌های رادیو و تلویزیونی نامزدهای انتخابات 1400

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رییسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلی‌زاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد انتخاباتی هستند.
زمان مطالعه: 8 دقیقه

مراسم قرعه کشی برنامه های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

آسمونی: با برگزاری مراسم قرعه کشی، ترتیب برنامه‌ های هر یک از نامزدها در رادیو و تلویزیون مشخص شد.

مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری شامگاه چهارشنبه (5 خردادماه) در سالن همایش های صدا و سیما برگزار و به صورت زنده از شبکه های خبر، رادیو ایران، جام جم و رادیو انتخابات پخش شد.

بر اساس قرعه‌کشی انجام شده با حضور نماینده‌های کاندیداها، برنامه‌های تبلیغاتی هر یک از نامزدها به ترتیب امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با شماره 11، محسن رضایی با شماره 13، علیرضا زاکانی با شماره 17، ابراهیم رئیسی با شماره 15، محسن مهرعلیزاده با شماره 16، عبدالناصر همتی با شماره 12 و سعید جلیلی با شماره 14 مشخص و اعلام شد.

سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی اولین نامزدی که گوی قرعه‌کشی به نام او درآمد؛ روز جمعه 7 خرداد نخستین برنامه او از رسانه ملی پخش می‌شود.

محسن رضایی دومین نامزد منتخب شد؛ روز یکشنبه 9 خرداد نخستین برنامه او از صداوسیما پخش می‌شود.

علیرضا زاکانی سومین نامزد منتخب شد؛ نخستین برنامه او روز پنج شنبه 13 خرداد پخش می‌شود.

سیدابراهیم رئیس الساداتی مشهور به رئیسی چهارمین نامزد منتخب شد و روز سه شنبه 11 خرداد نخستین برنامه او از رسانه ملی پخش می‌شود.

محسن مهرعلیزاده پنجمین نامزد: روز چهارشنبه 12 خرداد نخستین برنامه او از صداوسیما پخش می‌شود.

عبدالناصر همتی ششمین نامزد: روز جمعه 7 خرداد نخستین برنامه او از رسانه ملی پخش می‌شود.

سعید جلیلی هفتمین نامزد منتخب شد؛ روز دوشنبه 10 خرداد نخستین برنامه او پخش خواهد شد.

برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات این دوره از روز جمعه (7 خرداد ماه) در شبکه‌های صداوسیما آغاز می‌شود.

در ادامه می توانید جدول ها و همینطور لیست های برنامه های تبلیغاتی نامزدها در رادیو و تلویزیون را مشاهده کنید:

زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی علیرضا زاکانی در صداوسیما

تلویزیون:

-جمعه 7 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت 21:30 از شبکه خبر

-پنج شنبه 13 خرداد ساعت 19:15 از شبکه یک

-جمعه 14 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-جمعه 14 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

-شنبه 15 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

-یکشنبه 16 خرداد ساعت 20 از شبکه یک

*دوشنبه 17 خرداد، اولین مناظره

-سه شنبه 18 خرداد ساعت 19 از شبکه پنج

-پنج شنبه 20 خرداد ساعت 17 از شبکه چهار

*جمعه 21 خرداد، مناظره دوم

-شنبه 22 خرداد ساعت 18 از شبکه سه

-دوشنبه 24 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-دوشنبه 24 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

*سه شنبه 25 خرداد، مناظره سوم

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 20 شبکه یک

رادیو:

-یکشنبه 9 خرداد ساعت 09:00 صبح از رادیو اقتصاد

دوشنبه 10 خرداد ساعت 16:00 از رادیو اقتصاد بازپخش

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت 19 از رادیو جوان

-پنج شنبه 13 خرداد ساعت 10:00 صبح از رادیو جوان بازپخش

-جمعه 14 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

-یکشنبه 16 خرداد ساعت 17 از رادیو فرهنگ

-دوشنبه 17 خرداد ساعت 07:00 صبح از رادیو فرهنگ بازپخش

-پنج شنبه 20 خردادساعت 9 صبح مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

شنبه 22 خرداد ساعت 09:00 صبح مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

یکشنبه 23 خرداد ساعت 07:10 از رادیو ایران بازپخش

دوشنبه 24 خرداد ساعت 09:00 صبح مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

دوشنبه 24 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی قاضی‌زاده هاشمی در صداوسیما

تلویزیون:

-جمعه 7 خرداد ساعت 19:15 از شبکه یک

-شنبه 15 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-شنبه 15 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

-یکشنبه 16 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

-دوشنبه 10 خرداد ساعت 20 از شبکه یک

-یکشنبه 23 خرداد ساعت 17 از شبکه چهار

-دوشنبه 24 خرداد ساعت 18 از شبکه سه

*دوشنبه 17 خرداد، مناظره اول

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

-یکشنبه 16 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

*جمعه 21 خرداد، مناظره دوم

-سه‌شنبه 18 خرداد ساعت 20 از شبکه یک

-جمعه 14 خرداد ساعت 21:30 از شبکه خبر

*سه شنبه 25 خرداد، مناظره سوم

-5شنبه 20 خرداد ساعت 19 شبکه پنج

رادیو:

-سه‌شنبه 18 خرداد ساعت 19 از رادیو جوان

-چهارشنبه 19 خرداد ساعت 10:00 صبح از رادیو جوان

-شنبه 15 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

-5شنبه 20 خرداد ساعت 17 از رادیو فرهنگ

-جمعه 21 خرداد ساعت 07:00 صبح از رادیو فرهنگ

-یکشنبه 9 خرداد ساعت 18 از رادیو ایران

-دوشنبه 10 خرداد ساعت 07:10 صبح از رادیو ایران

-سه‌شنبه 11 خرداد ساعت 09:00 صبح از رادیو اقتصاد

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت 16 از رادیو اقتصاد

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

*پنجشنبه 20 خرداد، ساعت 09:00 صبح مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

*شنبه 21 خرداد ساعت 09:00 صبح مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

*دوشنبه 24 خرداد ساعت 09:00 صبح مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی عبدالناصر همتی در صداوسیما

تلویزیون:

- شنبه 8 خرداد ساعت 19:15 از شبکه یک

- یکشنبه 9 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-یکشنبه 9 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

- دوشنبه 10 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

- سه‌شنبه 11 خرداد ساعت 20 از شبکه یک

- یکشنبه 16 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

- یکشنبه 16 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

- دوشنبه 17 خرداد، مناظره اول

- سه‌شنبه 18 خرداد ساعت 21:30 از شبکه خبر

- سه‌شنبه 18 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام‌جم

-چهارشنبه 19 خرداد ساعت 20:00 از شبکه یک

- جمعه 21 خرداد، مناظره دوم

- شنبه 22 خرداد ساعت 19 از شبکه پنج

- دوشنبه 24 خرداد ساعت 17:00 از شبکه چهار

- سه‌شنبه 25 خرداد، مناظره سوم

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 18 شبکه سه

رادیو:

- یکشنبه 9 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

- دوشنبه 10 خرداد ساعت 18 از رادیو ایران

- چهارشنبه 12 خرداد ساعت 9 از رادیو اقتصاد

- یکشنبه 16 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

- شنبه 22 خرداد ساعت 19 از رادیو جوان

- دوشنبه 24 خرداد ساعت 17 از رادیو فرهنگ

پنجشنبه 20 خرداد، ساعت 9 مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

شنبه 21 خرداد ساعت 9 مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

دوشنبه 24 خرداد ساعت 9 مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی سعید جلیلی در صداوسیما

تلویزیون:

-دوشنبه 10 خرداد ساعت 19:15 از شبکه یک

-سه شنبه 11 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-سه شنبه 11 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

-پنجشنبه 13 خرداد ساعت 20 از شبکه یک

-جمعه 14 خرداد ساعت 17 از شبکه چهار

-شنبه 15 خرداد ساعت 18 از شبکه سه

-دوشنبه 17 خرداد، مناظره اول

-چهارشنبه 19 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو

-چهارشنبه 19 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

-پنجشنبه 20 خرداد ساعت 01:00 بامداد از شبکه جام جم

-جمعه 21 خرداد، مناظره دوم

-شنبه 21 خرداد ساعت 20 از شبکه یک

-دوشنبه 24 خرداد ساعت 21:30 از شبکه خبر

-سه شنبه 25 خرداد، مناظره سوم

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 19 شبکه پنج

رادیو:

-شنبه 8 خرداد ساعت 19 از رادیو جوان

-یکشنبه 9 خرداد ساعت 10:00 صبح از رادیو جوان

-سه شنبه 11 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت 17 از رادیو فرهنگ

-پنجشنبه 13 خرداد ساعت 07:00 صبح از رادیو فرهنگ

-جمعه 14 خرداد ساعت 18 از رادیو ایران

-شنبه 15 خرداد ساعت 07:10 صبح از رادیو ایران

-دوشنبه 17 خرداد ساعت 09:00 صبح از رادیو اقتصاد

-سه شنبه 18 خرداد ساعت 16 از رادیو اقتصاد

-چهارشنبه 19 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

پنجشنبه 20 خرداد، ساعت 09:00 صبح مناظره اول نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

شنبه 21 خرداد ساعت 09:00 صبح مناظره دوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

دوشنبه 24 خرداد ساعت 09:00 صبح مناظره سوم نمایندگان کاندیداها از رادیو اقتصاد

زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی ابراهیم رئیسی در صداوسیما

تلویزیون:

سه شنبه 11 خرداد ساعت 19:15 از شبکه یک
چهارشنبه 12 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو
چهارشنبه 12 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو
پنج شنبه 13 خرداد ساعت 1:00 از شبکه جام جم
جمعه 14 خرداد ساعت 20:00 از شبکه یک
شنبه 15 خرداد ساعت 19:00 از شبکه پنج
یکشنبه 16 خرداد ساعت 17:00 از شبکه چهار

*مناظره اول: دوشنبه 17 خرداد از شبکه یک
سه شنبه 18 خرداد ساعت 18:00 از شبکه سه
پنج شنبه 20 خرداد ساعت 20:30 از شبکه دو
پنج شنبه 20 خرداد ساعت 22:45 از شبکه دو

*مناظره دوم: جمعه 21 خرداد از شبکه یک
یکشنبه 23 خرداد ساعت 20:00 از شبکه یک
دوشنبه 24 خرداد ساعت 1:00 از شبکه جام جم

*مناظره سوم: سه شنبه 25 خرداد از شبکه یک
چهارشنبه 26 خرداد ساعت 21:30 از شبکه خبر

رادیو:

جمعه 7 خرداد ساعت 9 از رادیو اقتصاد
شنبه 8 خرداد ساعت 16 از رادیو اقتصاد
یکشنبه 9 خرداد ساعت 19 از رادیو جوان
دوشنبه 10 خرداد ساعت 10:00 از رادیو جوان
چهارشنبه 12 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران
پنج شنبه 13 خرداد ساعت 17 از رادیو فرهنگ
جمعه 14 خرداد ساعت 7:00 از رادیو فرهنگ

*دوشنبه 17 خرداد مناظره اول از رادیو ایران
سه شنبه 18 خرداد ساعت 18 از رادیو ایران
چهارشنبه 19 خرداد ساعت 7:10 از رادیو ایران
پنج شنبه 20 خرداد ساعت 22:45 از رادیو ایران

*جمعه 21 خرداد مناظره دوم از رادیو ایران
شنبه 22 خرداد ساعت 9 مناظره نماینده نامزدها از رادیو اقتصاد
شنبه 22 خرداد ساعت 18 پیام ضبط شده نامزدها از رادیو پیام
یکشنبه 23 خرداد ساعت 15 پیام ضبط شده نامزدها از رادیو پیام
دوشنبه 24 خرداد ساعت 9 مناظره نماینده نامزدها از رادیو اقتصاد
سه شنبه 25 خردادماه ساعت 16 پیام ضبط شده نامزدها از رادیو پیام

* سه‌شنبه 25 خردادماه مناظره سوم از رادیو ایران
چهارشنبه 26 خردادماه ساعت 11 پیام ضبط شده نامزدها از رادیو پیام

جدول زمانی پخش برنامه‌های تبلیغاتی مهرعلیزاده در صداوسیما

8 خرداد- شنبه 09:00 رادیو اقتصاد
10 خرداد- دوشنبه 21:30 شبکه خبر سیما
11 خرداد- سه شنبه 19:00 رادیو جوان
12 خرداد- چهارشنبه 19:15 شبکه 1 سیما
13 خرداد- پنجشنبه 20:30 شبکه 2 سیما
13 خرداد- پنجشنبه 22:45 شبکه 2 سیما
14 خرداد- جمعه 01:00 شبکه جام جم
15 خرداد- شنبه 17:00 رادیو فرهنگ
15 خرداد- شنبه 20:00 شبکه 1 سیما (مستند اول)
16 خرداد- یکشنبه 19:00 شبکه 5 سیما
17 خرداد- دوشنبه - شبکه 1 سیما (مناظره)
18 خرداد- سه شنبه 17:00 شبکه 4 سیما
19 خرداد- چهارشنبه 18:00 رادیو ایران
20 خرداد- پنجشنبه 09:00 رادیو اقتصاد (مناظره اول نمایندگان کاندیداها)
20 خرداد- پنجشنبه 18:00 شبکه 3 سیما
21 خرداد- جمعه 09:00 رادیو اقتصاد (مناظره دوم نمایندگان کاندیداها)
21 خرداد- جمعه - شبکه 1 سیما (مناظره)
23 خرداد- یکشنبه 20:30 شبکه 2 سیما
23 خرداد- یکشنبه 22:45 شبکه 2 سیما
24 خرداد- دوشنبه 09:00 رادیو اقتصاد (مناظره سوم نمایندگان کاندیداها)
24 خرداد- دوشنبه 20:00 شبکه 1 سیما (مستند دوم)
25 خرداد- سه شنبه - شبکه 1 سیما (مناظره)
26 خرداد- چهارشنبه 01:00 شبکه جام جم

زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی محسن رضایی در صداوسیما

تلویزیون:

-یکشنبه 9 خرداد ساعت 19:15 شبکه یک

-دوشنبه 10 خرداد ساعت 20:30 شبکه دو

-دوشنبه 10 خرداد ساعت 22:45 شبکه دو

-سه شنبه 11 خرداد ساعت ..:01 بامداد شبکه جام‌جم

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت 20:00 شبکه یک

-جمعه 14 خرداد ساعت 18:.. شبکه سه

-سه شنبه 18 خرداد ساعت 20:30 شبکه دو

-سه شنبه 18 خرداد ساعت 22:45 شبکه دو

-چهارشنبه 19 خرداد ساعت 01:00 بامداد شبکه جام جم

-پنجشنبه 20 خرداد ساعت 20:00 شبکه یک

-شنبه 22 خرداد ساعت 21:30 شبکه خبر

-دوشنبه 24 خرداد ساعت 19:00 شبکه پنج

-چهارشنبه 26 خرداد ساعت 17:00 شبکه چهار

رادیو:

-جمعه 7 خرداد ساعت 17:30 رادیو فرهنگ

-شنبه 8 خرداد ساعت 07:00 رادیو فرهنگ

-سه‌شنبه 11 خرداد ساعت 18:00 رادیو ایران

-چهارشنبه 12 خرداد ساعت7:10 رادیو ایران

-یک‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00 رادیو اقتصاد

-سه شنبه 18 خرداد ساعت 22:45 رادیو ایران

-دوشنبه 24 خرداد ساعت ساعت 19 رادیو جوان

سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری 28 خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «جدول برنامه ‌های رادیو و تلویزیونی نامزدهای انتخابات 1400»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?