کد مطلب: 10169 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وقتی از بازوهایتان کار می‌کشید، چقدر کالری می‌سوزد؟

وقتی از بازوهایتان کار می‌کشید، چقدر کالری می‌سوزد؟

اینکه هنگام انجام تمریناتی که بازوهایتان را در آن به کار می‌گیرید چند کالری می‌سوزد، خیلی بستگی به این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

calories-burned-on-the-use-the-arm
calories-burned-on-the-use-the-arm

اینکه هنگام انجام تمریناتی که بازوهایتان را در آن به کار می‌گیرید چند کالری می‌سوزد، خیلی بستگی به این دارد که چه نوع تمرینی انجام می‌دهید. از طرفی عوامل دیگری که بر محاسبه‌ی کالری سوزانده شده تاثیر گذارند، عبارتند از وزن بدن، شدت تمرین، و حتی دمای هوا و حالت شما در زمان تمرین!
بعنوان نمونه، میزان کالری سوزانده شده‌ی سه نوع تمرینی که در آن بازوها به کار گرفته می‌شوند را برای یک شخص 70 کیلویی و در بازه‌ی زمانی 30 دقیقه محاسبه کرده‌ایم که در ادامه می‌بینید.

شنا سوئدی

به گفته‌ی وب‌سایت تناسب اندام Nutristrategy، یک فرد 70 کیلویی در 30 دقیقه شنا سوئدی با سرعت کم و با دوره‌های استراحت زیاد، 123 کالری می‌سوزاند. و با سرعت زیاد، کالری سوزانده شده به 281 کالری در نیم ساعت افزایش می یابد.

تمرین با وزنه

یک جلسه‌ی تمرین با وزنه‌ی شدید بازو بمدت 30 دقیقه، برای یک مرد 70 کیلویی، باعث سوزاندن 211 کالری می‌شود. یک جلسه‌ی سبک‌تر با وزنه‌های کمتر و دوره‌های استراحت طولانی‌تر، حدود 105 کالری خواهد سوزاند.

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «وقتی از بازوهایتان کار می‌کشید، چقدر کالری می‌سوزد؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?