جوی آرام در بیشتر شهرها / کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در شمال کشور | آسمونی
کد مطلب: 55574 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جوی آرام در بیشتر شهرها / کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در شمال کشور

جوی آرام در بیشتر شهرها / کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در شمال کشور

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر فردا ۱۷ شهریور تا پایان هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور ۴ تا ۶ درجه کاهش می یابد.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : امیرحسین نقشینه در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: امروز در اغلب مناطق کشور جوی پایدار حاکم است.

وی ادامه داد: روز آینده ۱۷ شهریور در اردبیل و سواحل غربی خزر، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده و پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: از بعد از ظهر فردا ۱۷ شهریور تا پایان هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور ۴ تا ۶ درجه کاهش می یابد.

وی تصریح کرد: روز سه شنبه ۱۸ شهریور در سواحل خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و برخی مناطق اردبیل بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در سواحل خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شمال غرب کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: در پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل و وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

نقشینه بیان کرد: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در بخش هایی از استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، یزد، تهران، اصفهان، قم و استان مرکزی همچنین در غرب کشور وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود که در مناطق مستعد با خیزش گرد و خاک همراه خواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: آسمان تهران فردا صاف پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۳۶ و ۲۴ درجه خواهد بود.

نقشینه اضافه کرد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای ۴۵ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۷ درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جوی آرام در بیشتر شهرها / کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در شمال کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «جوی آرام در بیشتر شهرها / کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در شمال کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?