کد مطلب: 44033 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی
سرفصل های این مطلب:[بستن]

به گزارش وب سایت آسمونی، برخلاف نسخه های قبلی سری بازیهای Call of Duty قرار نیست در نسخه جدید یعنی 2019 با نام Call of Duty: Modern Warfare شاهد بخش زامبی باشیم که در نسخه های قبل مشاهده شد.

استودیو اینفینیتی وارد که توسعه نسخه جدید Call of Duty را برعهده دارد معتقد است که خلق این بخش تمرکز تیم را برهم خواهد زد و بازی را از محتوا واقع گرایانه دور می کند. بازی Call of Duty: Modern Warfare در 30 می با انتشار یک تریلری معرفی شد. معرفی که واکنش های مطلوبی را به دنبال داشت و نشان می داد که اکتیویژن برنامه های بزرگی در سر دارد. همانطور که می دانید در نسخه جدید که دنباله ای برای نسخه های قبلی سری Call of Duty: Modern Warfare نیست، شاهد یک نسخه ریبوت خواهیم بود.

حال پس از انتشار تریلر و معرفی Call of Duty: Modern Warfare اطلاعات بیشتری توسط استودیو اینفینیتی وارد و شرکت اکتیویژن به اشتراک گذاشته شد. در این بین اگر از طرفداران بخش زامبی هستید، باید خبر بدی را به شما داد زیرا در نسخه جدیدی شاهد چنین بخشی نخواهید بود.

Call of Duty: Modern Warfare یک عنوان طبیعی

اخیرا جیکوب مینکوف کارگردان Call of Duty: Modern Warfare اظهار داشت که جهت ایجاد یک دنیای طبیعی و واقع گرایانه مجبور شدند این بخش را حذف کنند. در نسخه جدید بازیکنان شاهد جنگ های مدرن جهانی خواهند بود و لذت هم خواهند برد. اینفینیتی وارد در نظر دارد متفاوت از تری آرک بخش زامبی در نظر نگرفته و یک جنگ تمام عیار را در بازی Call of Duty: Modern Warfare به تصویر بکشد.

مینکوف به انتقاد از تری آرک و عملکردش پرداخت که بیشتر سعی می کنند محتوایی غیرواقع گرایانه را در اختیار بازیکنان قرار دهند. اما هدف اینفینیتی وارد چیز دیگری است و نمی خواهد که به محتوا غیرواقعی و غیرطبیعی اشاره کند. نخستین بار در سال 2010 بازی Call of Duty: Black Ops  با بخش زامبی منتشر شد، عنوانی که استودیو تری آرک آن را توسعه داد. با تمام این تفاسیر باید بخش زامبی را از نگاه استودیو اینفینیتی وارد نامطلوب دانست که نباید در بازی جدید به کار گرفته شود.

Call of Duty: Modern Warfare برنامه ریزی شده در 25 اکتبر سال جاری برای پلی استیشن 4، پی سی و ایکس باکس وان منتشر شود. شایان ذکر است که Call of Duty: Modern Warfare قرار است در E3 2019 به نمایش درمی آید و احتمالا در کنفرانس مایکروسافت حضور دارد.

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بازی Call of Duty: Modern Warfare فاقد بخش زامبی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?