کد مطلب:  37990 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آیا فالوور اینستاگرام بخریم یا خیر؟ اهمیت داشتن فالوور زیاد

آیا فالوور اینستاگرام بخریم یا خیر؟ اهمیت داشتن فالوور زیاد

در این بخش با موضوع خرید فالوور اینستاگرام در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

برای اینکه شما به اهمیت اینستاگرام پی ببرید میبایست ابتدا متوجه پروسه ایی که توسط آن مشتریان بالقوه تجارت شما را پیدا میکنند شوید. بگذارید از نگاه مشتریان به قضیه نگاه کنیم. فرض کنید فردی به نام Ted مشتاق خرید ساعت است ولی تا به حال به علت پیدا نکردن ساعت با قیمت مناسب ساعتی خریداری نکرده است. Ted در اینستاگرام با #ساعت به جستجوی ساعت های مختلف میگردد او در جستجو هایش افراد زیادی که ساعت های مختلف بر دست دارند را مشاهده میکند.او شیفته یکی از ساعت هایی که در عکس مشاهده میکند میشود بلافاصله بر روی عکس کلیک میکند و توضیحات عکس را میخواند.در توضیحات اسم شرکت و مشخصات شرکت تولید کننده ساعت را میبیند.

سپس تصمیم میگیرد که  پروفایل اینستاگرام شرکت تولید کننده را مشاهده کند.وقتی وارد صفحه پروفایل اینستاگرام شرکت ساعت میشود تحت تاثیر قرار میگیرد.صد ها عکس از افراد مختلف که ساعت های مختلف شرکت را به دست کرده اند مشاهده میکند.ساعت ها صد یا یا هزاران لایک دارد، هر ساعت قیمت مدل و توضیحات مربوط با هر مدل رادارد. او متوجه میشود که قیمت ها در رنج مورد نظر اوست.اینستاگرام در او اشتیاق خرید ساعت را بیشتر میکند. او وب سایت شرکت سازنده ساعت را مشاهده میکند(لینک سایت در بالای پروفایل اینستاگرام شرکت سازنده است) و  او سریعا خرید را از سایت انجام میدهد.همانطور که میدانید اعتبار در شبکه های اجتماعی حیاتی است.

دلایل استفاده از اینستاگرام؟

 • خیلی از تجارت ها موفقیت های بسیاری را از اکانت اینستاگرام خود مشاهده میکنند.
 • شما نیز میتوانید افزایش و رشد چشم گیری از طریق شبکه اجتماعی دریافت کنید.
 • این بدان معناست که با توجه به بودجه شما پکیج های مختلفی موجود میباشد.
 • زمان خرید فالوور دقت کنید که از جایی معتبر و شناخته شده خرید کنید.
 • این استراتژی ها به شما کمک میکند تا فالوور خود را افزایش دهید ولی این روش ها به آرامی تعداد فالوور های شما را افزایش میدهند.
 • شما ممکن است به هدفتان برای رسیدن به تعداد خیلی زیاد از فالوور در یک بازه زمانی نرسیده باشید.
 • بهترین استراتژی که شما میتوانید از آن بهره برداری کنید تا تعداد فالوور های زیادی را داشته باشید خرید فالوور میباشد.
 • مردم زمانی که میبینند شما فالور های زیادی دارید ترغیب می شوند شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیزی در مورد عکس های شما جالب است.
 • وقتی شما فالوور اینستاگرام میخرید شما فالوور های خود را سریع افزایش میدهید.
 • شما میتوانید فالوور های زیادی را توسط استراتژی های مختلف مثل فالوو کردن دیگران پست کردن تصاویر زیبا به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، کامنت گذاری درست در زیر عکس دیگران و تگ کردن عکس ها به دست بیاورید.
 • صرف نظر از اینکه شما به تازگی اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید یا تعداد کمی فالوور دارید این بهترین استراتژی خواهد بود. تعداد فالووری که شما خریداری میکنید به شما کمک میکند تا محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید.
 • محدودیتی در خرید تعداد فالوور های اینستاگرام وجود ندارد،بعضی از پکیج های خرید فالوور به تعداد فالوور 100 تا ایی و بعضی از پکیج های خرید فالوور 1000 تایی ارائه میشود.
: برای دریافت مشاوره درباره آیا فالوور اینستاگرام بخریم یا خیر؟ اهمیت داشتن فالوور زیاد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آیا فالوور اینستاگرام بخریم یا خیر؟ اهمیت داشتن فالوور زیاد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید