کد مطلب: 11346 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روزگار سیاه خرید میلیاردی تراکتورسازی

روزگار سیاه خرید میلیاردی تراکتورسازی

1394/06/10بررسی عملکرد یونس در«پنج هفته‌های اولی» که برای تیم‌های مختلف به میدان آمده،‌ نشان می‌دهد این مهاجم...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

buy-billion-teraktor-sazi(2)


1394/06/10

بررسی عملکرد یونس در«پنج هفته‌های اولی» که برای تیم‌های مختلف به میدان آمده،‌ نشان می‌دهد این مهاجم هرگز این اندازه«گل‌نزن» نبوده و این نکته‌ای است که قطعا باید کارشناسی شود.

به گزارش آسمونی به نقل از مشرق، تراکتورسازی با از دست دادن لوسیانو ادینهو آقای گل لیگ‌ چهاردهم تصمیم گرفت جای این مهاجم برزیلی را با خرید حمزه یونس تونسی پر کند؛ مهاجمی بین‌المللی که با لودوگرتس بلغارستان در لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول، استوآدای بخارست و بازل سوییس به میدان رفته بود.

یونس که در سایت ترانسفر مارکت ارزشی دو میلیون‌ یورویی داشت قطعا یکی از گرانترین خارجی‌ های این فصل لیگ‌ برتر ماست.

با این حال در پنج هفته نخست لیگ‌ پانزدهم هنوز هیچ گلی از ضربات او درون دروازه رقبای تراکتورسازی نروییده است.

بدترین دوران فوتبالی یونس

بررسی عملکرد یونس در«پنج هفته‌های اولی» که برای تیم‌های مختلف به میدان آمده،‌ نشان می‌دهد این مهاجم هرگز این اندازه«گل‌نزن» نبوده و این نکته‌ای است که قطعا باید کارشناسی شود.

هر 102دقیقه یک تیر خلاص

به گزارش مشرق، فصل قبل حمزه یونس با تیم بوتف کار خود را شروع کرد و فقط 15دقیقه وقت نیاز داشت تا با ضربه پنالتی خود دروازه لکوموتیو صوفیه را در ایستگاه اول لیگ‌برتر بلغارستان باز کند.

این مهاجم در ایستگاه سوم هم با گل دقیقه هشت خود برابر چرنوموره پیروزی 2 بر یک بوتف را پایه‌گذاری کرد.

یونس از هفته پنجم لیگ قبل راهی لودوگرتس شد تا در تقابل این تیم برابر زسکاصوفیه با گل دقیقه51 خود سند پیروزی 2 بر صفر لودوگروتس را به امضا برساند. به این ترتیب یونس طی پنج بازی و 306دقیقه تلاش برای دو تیم بوتف و لودوگرتس سه گل زد. یعنی هر 102دقیقه یک گل.

buy-billion-teraktor-sazi(1)

5هفته، 3گل

در ابتدای فصل 14-2013 یونس با پیراهن پترولول در لیگ‌برتر رومانی 58دقیقه انتظار کشید تا گل اولش را بزند.

در ایستگاه نخست بازی‌ها پترولول با همان گل هم سه امتیاز از یونیورستیات گرفت. حمزه هفته چهارم لیگ رومانی گل دوم خود را به اوتلو(دقیقه86) زد و هفته پنجم با گل دقیقه7 خود یک امتیاز از تیم پیاترا گرفت. زدن سه گل طی پنج هفته و 322دقیقه رکورد جالبی بود.

2گل تقدیم به لودوگرتس

ماشین گلزنی تونسی در اواخر فصل 14-2013 لیگ رومانی از پترولول راهی تیم بوتف‌پلوودیف شد.

حمزه در سه بازی آخر فصل پیراهن بوتف را پوشید و طی 270دقیقه، دو گل به لودوگرتس زد تا هم عامل اصلی تساوی 2-2 بوتف با حریف سرشناس در هفته24 لیگ‌برتر رومانی شود و هم عملکرد هر 135دقیقه یک گل را به ثبت برساند.

buy-billion-teraktor-sazi

دبل در 5بازی و 4گل

حمزه یونس در سال‌های2011 تا 2013 دو بار در شروع‌های خود عملکردی مشابه را به ثبت رساند که در نوع خود عالی بود.

حمزه اواسط لیگ 12-2011 رومانی با گرفتن رضایتنامه‌اش از CSاسفاکسین تونس پیراهن پترولول را پوشید.

این مهاجم طی هفته‌های بیستم تا بیست‌وچهارم لیگ رومانی یعنی در پنج بازی نخست اروپایی خود سه گل به کونکوردیا(هفته22) و یک گل به براسوف(هفته24) زد که این تک‌گل آخر سه‌ امتیاز برای تیمش به همراه داشت.

یونس طی پنج بازی و 373دقیقه، چهار گل به ثمر رساند یعنی هر 93دقیقه یک گل.

حمزه در ابتدای فصل 13-2012 لیگ رومانی دوباره طی پنج هفته اول چهار گل برای پترولول زد. یونس هفته اول لیگ مقابل پیاترا هت‌تریک کرد و بعد در هفته چهارم یک گل(دقیقه42) به CSMS زد تا یک‌تنه چهار امتیاز بگیرد. به این ترتیب یونس طی پنج هفته نخست 4 گل زد.

جالب اینکه لوسیانو ادینهو مهاجم سرشناس فصل پیش تراکتورسازان در طی پنج هفته نخست لیگ چهاردهم، چهار گل به فولاد، ملوان و صبا(دقیقه2) زده بود تا یک‌تنه 9امتیاز برای تبریزی‌ها بگیرد.

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «روزگار سیاه خرید میلیاردی تراکتورسازی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?